Wpis z mikrobloga

KWESTIA ZDROWOTNO - KOŁCHOZOWA
Od kilku dni jestem dosyć mocno chory, wcześniej brałem 2 dni wolnego bez L4 bo myślałem, że wyzdrowieję ale dzisiaj się obudziłem przed pracą, w płucach coś charczy, zatoki bolą, z nosa gęsty kisiel a ja ledwo mówię. Postanowiłem wybrać się więc do miasta (ok. 20 000 mieszkańców) do przychodni. Ugadany byłem na godzinę 9:30, przede mną stara pruchwa wbiła do gabinetu o 8:10 i wyobraźcie sobie, że stara jędza siedziała tam do 10:00. Myślałem, że oszaleję ale przyszła moja kolej.

No to #!$%@?ę, wchodzę do lekarza, Pani Doktur puka, obsł#!$%@? - zapalenie oskrzeli. Dokładniej to "zespół zatokowo - oskrzelowy" Pani Doktur powiedziała, na co ja do niej, że nie znam bo słucham tylko składanek SIGMA MUSIC PLAYLIST na YouTube. Jak Pani Doktur to usłyszała to zwiększyła dawkę antybiotyku i przepisała jakieś psychotropy do tego. No nic, recepta gotowa to czas ruszać do apteki.

Apteka jak to apteka. Czysto i schludnie, przede mną jak zwykle (mam jakieś szczęście w życiu) stał jakiś ćpun co strzykawkę kupował. Sprzedała mu młoda aptekarka tą strzykawkę po czym do kasy podchodzę ja a aptekarka patrzy na mnie z obrzydzeniem większym niż na tego ćpuna. Podaję kod recepty, pesel, rozmiar mikrusa i dostaję leki. Szybko, sprawnie, kod blik, reklamówka i #!$%@?. Potykam się na wyjściu o truchło wspomnianego ćpuna, ale #!$%@? im wszystkim w dupę, wracam na swoją wioskę.

Jeszcze podczas przechodzenia przez pasy mało mnie nie potrącił jakiś busiarz. Spojrzałem się jednak w jego stronę niewzruszony po czym w kabinie dostrzegłem niskiego chłopaczka z zakolami i klemami na sutkach a obok siedział i go bił pejczem taki grubszy pan z wąsem i krzyczał coś o DŁUŻSZEJ TRASIE BUSEM.

HUOPSKA DIETA WAŻNA JEST DLA JEGO
Huop zgłodniał po zakupach i czas na śniadanko. Jako, że byłem poza domem no to plan prosty - McDonalds. NIE TYM RAZEM. Huopska noga nie powstanie w tej wylęgarni normictwa. Poszedłem do biedronki i zaopatrzyłem się w 2 paczki szynki, 3 bułki żytnie oraz MOJE NOWE ODKRYCIE SKYR FRUVITA 700ML. Ten #!$%@? posiada aż 54G BIAŁKA PRZY 12G TŁUSZCZU!!!. #!$%@?łem go na hejnał, bułki zjadłem z szynką i 1200kcal pękło, w sam raz na śniadanie i obiad.

Łącznie 142 węgli, 108 białka i jedynie 20g tłuszczu, idealna kompozycja. Dla porównania w CuckDonald's żeby się tak najeść musiałbym #!$%@?ć powiększonego drwala co da mi 1500kcal, 179g węgli, 89g białka i 70g tłuszczu. Dodatkowo po powrocie do domu musiałbym coś zjeść bo bym był znowu głodny.

NIE DLA JEGO ALE MU NIE BRAK TEGO
Tymczasem młoda aptekarka o 16:00 skończy pracę i wychodząc z pracy wybudzi leżącego ćpuna. Ona leci na takich łobuziaków tylko udawała niedostępną. Zacznie opatrywać jego rany po igłach a następnie razem pójdą na KANAPKĘ DRWALA do CuckDonald's. W toalecie Ronalda Kukdonalda dojdzie do zbliżenia między nimi.

Antek wróci po 12h #!$%@? do mieszkania i zajmie się przygotowaniem wieczornej kolacji dla swojej narzeczonej. Ostatnimi resztkami sił przygotuje wykwintne makarony. O godzinie 20:00 zasiądzie ze swoją ukochaną Magdaleną do stołu po czym rozpoczną konsumpcję. Po napełnieniu żołądków nasza para uda się do sypialni a Magdalena rozpocznie leżenie jak kłoda podczas gdy Antek zacznie ją bzykać. Niestety zmęczony chłopak mimo 3 miesięcznego celibatu nie będzie miał siły by osiągnąć orgazm więc pójdą spać. Za tydzień Magdalena dowie się, że ma wszystkie choroby weneryczne z pokedexa i #!$%@? za to Antka po czym zamknie go w pasie cnoty na następne 20 lat.

Dobrze, że Magdalena pracuje jako aptekarka to ma pewnie zniżkę na czopki dopochwowe.

#przegryw #jedzzwykopem #dieta #jedzenie #mikrokoksy
HuopWsiowy - KWESTIA ZDROWOTNO - KOŁCHOZOWA
Od kilku dni jestem dosyć mocno chory, wc...

źródło: 387481932_743797930922713_5469731309008111390_n

Pobierz
  • 3