Wpis z mikrobloga

@InzynierSieci: Prawidłowo. Jak wygaśnie beka, to klitka 50m^2 w top5 bez problemu dobije do 7k PLN miesięcznie z czynszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nieźle - przeciętne wynagrodzenie w danym mieście w ogóle nie wystarcza na opłacenie krechy+czynszu za ledwie 50 metrów klitki.
@InzynierSieci

Już wychodzi, że moje zmienne będzie miało mniejsze oprocentowanie niż stałe jak brałem kredyt (czerwiec 2022). Marża 1.46.


A jak pchali wszystkich w to stałe to głowa mała. XD

Ja na zmiennych cały czas od 2017 r. i póki co uważam to za dobrą decyzję.
Ja na zmiennych cały czas od 2017 r. i póki co uważam to za dobrą decyzję.


@Krupier: jakbyś zmienił w 2021 na stałe gdy stopy były 0% to by było najlepiej ale gdy już stopy poszły w górę to już średnio był sens gdy przestały rosnąć.
@acpiorundc

jakbyś zmienił w 2021 na stałe gdy stopy były 0% to by było najlepiej ale gdy już stopy poszły w górę to już średnio był sens gdy przestały rosnąć.


Nie do końca byłoby lepiej bo póki co znów mamy trend spadkowy to raz, straciłbym całkiem niezłą marżę 1.69% to dwa, a ewentualny refinans mógłbym obecnie zrobić też tylko na stałe to trzy.
Nie do końca byłoby lepiej bo póki co znów mamy trend spadkowy to raz,


@Krupier: ale czy on spadnie do 0? Wtedy były stałe 5 letnie po 3,5% teraz masz zmienne 5,5+ marża ( 7% ) lepiej jest? musiałoby spaść do wibor 2% aby się zrównało.