Wpis z mikrobloga

Na początek: dobra decyzja że Friz nie jest uczestnikiem a "prowadzącym", na 99% by nie został wybrany jako Sabotażysta, gracze pewnie by chcieli mu "dowalić" wywalając go na starcie.
Dwa: dobrze że Rezi współpracował z Frizem przy tworzeniu swoich programów dzięki czemu dostaliśmy dwa całkowicie różne programy. Mi osobiście bardziej odpowiadają takie programy jak Reziego gdzie nie znamy do końca kto jest kim.
Idealnym pomysłem na przyszłe odcinki #mafiairl ale w wersję karcianą jest czarny ekran dla widza, że widz "zamyka" oczy razem z grającymi, do końca wtedy nie wie kto jest kim. Ciężko będzie im w 2 sezonie nie spoilerować kto jest z mafii skoro nie potrafili nawet zmienić ubrań podczas scen z kominiarkami XD
Na plus na pewno to że przedstawili graczy, wszystko odbywało się w miarę dobrym tempie i sama długość odcinka. Postacie z innych uniwersum też dobrze dobrane. U Friza stwierdzili chyba że wszyscy doskonale wiedzą kto jest kim a tak nie było.
Teraz z minusów:
Trochę słaba jakość dźwięku i obrazu, nie wiem, jakoś kolory mi nie leżą, ogólnie może nie sam montaż ale jego jakość jest gorsza niż w Mafii. Obraz bardzo często lata, brak gimbali, mało operatorów z kamerami przez co uczestnicy muszą biegać z kamerami, a to nie jest T5M gdzie Friz ich uczył że najważniejsze to mówić do kamery co się robi a nie robić, dużo scen z gopro itd.
Może to tylko moje wrażenie ale ja mam np coś takiego że programy które są na Polsacie są takiej gorszej jakości niż np te na TVN. Taki nie wiem Taniec z Gwiazdami na TVN wyglądał "ładniej" niż na Polsacie i podobnie mam tutaj XD Ten sam program w dwóch różnych stacjach wyglądał inaczej.
Jeśli TVN się do kogoś #!$%@? po tych dwóch programach to właśnie do Reziego a nie do Friza do którego się rzucali przed startem Mafii że oni to pierwsi wymyślili i będzie program na wiosnę, Beka z boomerów XD
Podsumowując: bardzo fajny program i na pewno będę czekał na kolejny odcinek.
Spoiler:


Obstawiam że:


#rezi #friz #agent #youtube #ekipa #polskiyoutube #sabotazysta
  • 3
  • Odpowiedz
@MrBeast: Faktycznie jest to zrealizowane trochę słabiej, ale przypomina mi to trochę nagrywki z t5m, gdzie mieszkali w tych domkach i całkiem podobnie to wyglądało. Ale absolutnie mi to nie przeszkadza, bo obejrzałam i bardzo lubię totalną amatorkę Robinsonów nagrywaną przez zwykłych ludzi. Dla mnie z kolei największym minusem było wtrącanie się organizatorów w grę, nie lubię czegoś takiego.
  • Odpowiedz
  • 0
@justjane: a to też, ten grubszy bardzo często chciał przerywać Reziemu i tak sporo do tej kamery jednak się wypowiadał w trakcie zadań. Rezi też wiem że próbował mącić w głowach ale raczej nie powinien z nimi chodzić
  • Odpowiedz