Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon miałem ten sam problem. Big star. Dziurawily się po miesiącu. Straszne szmaty. Podobnie z innych sieciowek. Dopiero Mustang załatwił temat. Outlet mustang i w dłuższym czasie wyjdzie dużo taniej niż szmaty z big Star
@Pan_Slon: nie opłaca się tego naprawiać, te szmaty są tak cienkie, że się przetrą i tak, dasz jeansową grubą łatę na całe to będą dobre na działkę, ale jak chcesz mieć jako wyjściowe to będzie wyglądało gorzej jakbyś zostawił z dziurą - przynajmniej byś udawać mógł, że to taka moda
  • 0
@DrakkainenV: to z dupy spadaja, teraz jest i tak lepiej bo przestałem jezdzic na rowrze, nic nie robię to giry schudły a było w udzie tyle co w pasie przez co kupno spodni to był dramat
@Pan_Slon: nigdy mi się jeszcze jeansy nie przetarły w tym miejscu, ale pomoc tu może jedynie wklejenie żelazkiem łaty od razu do nowych spodni. Spodnie będą się nadal przecierały, ale nie powinny się rozerwać.
Kup sobie nowe spodnie ale z troche grubszego materialu. Wiekszosc sieciowek to takie coraz ciensze spady co bys co 3 miesiace wymianial bo sie przecieraja.
Czasami zdaza mi sie kupic jeansy w lidlu. Spoko jakosc, nie sa cienkie, nie dra sie tak szybko a i kroj idzie nawet spoko znalezc.
A w cenie znanych sieciowek masz tutak 3 pary. I mozesz sobie zmieniac i udawac ze Cie stac na rozne gacie a