Wpis z mikrobloga

@uszyk90: wiem że ciężko to zrozumieć ale ludzie mają inna mentalność. Ale że cooooo żołnierz, który zabija ?! No ale jak to tak ?! A jak byś zobaczył to na ukraińskim wykopku, ta sama sytuacja tylko inna narodowości opisał byś to nam w taki sam negatywny sposób ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 288
@Melekesz czy ty widzisz kuriozum sytuacji? Ojciec zrobił prezentacje na "wykop ru", żeby chwalić się ludziom ze cierpi ale jest spoko syn zabil duzo ludzi jest okej, trzymam się bo był małym bohaterem. Hodowałem malego orka lat 20 i wysłałem na wojnę na ochotnika. Czuję się spełniona kaczuszka, bo zabil duzo ludzi. Jest git.
  • Odpowiedz
@uszyk90: zrozum ze to maksimum co ten ork mógł osiągnąć. U nas widzisz w młodych potencjał do zostania mężem, ojcem, robienia kariery. Tam mógł zostać tylko alkoholikiem
  • Odpowiedz
@uszyk90: widzę kuriozum Ty widzisz tylko narodowość. Ukraiński ojciec zrobił prezentacje bo cierpi ale jest również dumny z syna żołnierza który zmarł bo zabił kilkunastu rosyjskich orków, jest dla niego bohaterem. Wychowywał 20 lat syna w miłości do Ukrainy i pozwolił mu walczyć. Teraz jest git czy to samo chore gówno ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 42
@Melekesz ale to ukraincy mordują w Rosji, czy rosjanie mordują w Ukrainie? Czemu robisz k z logiki. A dwa ze nigdy nie spotkałem tak porąbanych rzeczy ze strony ukraincow w internecie (o dużym zasiegu) jak u Rosjan. U Rosjan takie coś to normalne, u Ukraińców co by o nich nie mówić to nie jest normalne.
  • Odpowiedz
@Melekesz: a to ruscy czy ukraińscy rodzice lub małżonkowie paradują w mediach pokazując, że dostali za trupka nowy samochód lub jakąś nędzną zapomogę?

Tyle w temacie podobieństw Ukrainy i rozji
  • Odpowiedz
@uszyk90: troche mało moralny jesteś co ? W zabijaniu nie ma nic logicznego. Ja spotkałem. Jest normalne, też się cieszą i są dumni jak Ty jak ruskie orki są mordowane ;)
  • Odpowiedz
@uszyk90: zesrał się a nie zabił, co najwyżej bezbronnych cywili. Przecież to są mięsne szturmy rodem z 2 Wojny Światowej. W Avdijivce ruscy przebiją straty z Bahmutu czyli 80k zabitych. Ukry strzelają do nich jak do kaczek, samo dotarcie do lini frontu jest u nich wielkim sukcesem, bo ruska swołocz to tacy idioci, że nawet nie zmieniają szlaku transportowego żołnierzy i artyleria, oraz operatorzy dronów nie muszą ich nawet szukać
  • Odpowiedz
@Grzesiok:

a to ruscy czy ukraińscy rodzice lub małżonkowie paradują w mediach pokazując, że dostali za trupka nowy samochód lub jakąś nędzną zapomogę?


Tak, bo robią wszystko sami z siebie. Przecież inaczej by się sprzeciwili.
A mieszkańcom Korei Północnej musi się tam podobać, bo inaczej by wyemigrowali xD
  • Odpowiedz
@Melekesz: Nie no bo przecież nie ma ZADNEJ różnicy we wstąpieniu na ochotnika do armii, która napada obce państwo bez powodu, a bronienem swojego państwa przed agresorem. ZADNEJ powtarzam
  • Odpowiedz
widzę kuriozum Ty widzisz tylko narodowość. Ukraiński ojciec zrobił prezentacje bo cierpi ale jest również dumny z syna żołnierza który zmarł bo zabił kilkunastu rosyjskich orków, jest dla niego bohaterem.


@Melekesz: Duma bo bronił Ukrainy vs duma bo najeżdżał sąsiadów dla chwały Putina.
  • Odpowiedz
@lutecki: A mimo wszystko cie przerosło. Aj aj aj. Spokojnie, już tłumaczę żebyś zrozumiał. Pisać dużymi literami?

U nas ojcowie patrzą na dzieci myśląc o tym kim będą w przyszłości - ojcami/mężami/dyrektorami/nauczycielami. Tam liczy się to, że zdechł w obcym kraju kradnąc cywilom toster.
  • Odpowiedz
@uszyk90: no i dobrze niech kacapy zdychają, rodziny cierpią, popadają w alkoholizm. Ten naród nie przyniósł światu nic dobrego. J.bana banda bękartów po mongolskich gwałtach
  • Odpowiedz