Wpis z mikrobloga

@Mete: mi się wydaje że to możliwe.
Tylko trzeba mieć zapchane uszy i wtedy tego używać.
A prawda jest taka że jak ktoś się już dorwie do patyczków to używa ich prawie codziennie co powoduje że ma czyste uszy bo wysadzanie tego daje prawie niekiedy orgazm uszu xD
  • Odpowiedz
@Mete: najlepiej czyścić ucho letnia woda po delikatnym ciśnieniem. a jak Ci tam coś przeszkadza to se kup endoskop za 20zł na allegro i wygrzebiesz. nie trzeba czekać pół roku do laryngologa :>
  • Odpowiedz
@Mete: cO PISZESZ ?!! :P
ja tam w robocie #!$%@? czym popadnie...
a tak na poważnie to zachęcają do trzepania uszu Acustone i innymi gówno płynami...ja mam na to dwa rozwiązania:
Primo: kąpcie się - jak się kąpiecie to łeb pod wodę i zatkać nos i dmuchać np. w wannie a jak kto nie ma wanny to do wiadra łeb...
Secundo: kąpcie się np. w miejskim basenie jak nie macie
  • Odpowiedz
@5eba5 o też miałem perlaka, 3 razy usuwanego i raz podjęta próba rekonstrukcji słuchu, otóż słuchu nie odzyskałem ( ͡° ʖ̯ ͡°), i na lewe jestem głuchy jak pień. Nie było to następstwo używania patyczków co prawda, ale może niech będzie to przestroga że warto dbać o uszy i czyścić je delikatnie i dokładnie, a najlepiej zamiast się rozwodzić nad skutecznością stosowania patyczków czy tych płynów, po
  • Odpowiedz