Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory Rozmawiałem dzisiaj z moim kolegą ze szkoły, który jest wysokim stopniem oficerem w policji w Komendzie Glownej w Warszawie. Jest to osoba kompetentną, godna zaufania i naprawdę kochająca swoją pracę.. Jak go zobaczylem od razu zrozumiałem, że coś jest nie tak.. Kiedy podszedłem i zapytałem co u niego dobrego, powiedział, że od 15 października nic nie jest dobrego.. Mówił, że wielu jego znajomych z pracy jest zaniepokojona zmiana władzy w Polsce. Boją się, że nadchodzą ciężkie czasy i powrót do lat sprzed 2015 roku, kiedy dostawali odgórne rozkazy z centrali dotyczące bicia obywateli na marszach patriotów czy strzelania do górników na Śląsku. To powrót do bycia jedynie narzędziem w rękach władzy i wykorzystaniem w celach politycznych.. Wielu policjantów myśli realnie o odejściu na emeryturę albo porzucenie sluzby, gdyż wie co się szykuje i już chodzą plotki o czystkach w służbach przez ekipę totalnej koalicji chaosu.. Mam nadzieję, że jednak policja i inne sluzby ochronią nas przed zniewoleniem i utrata suwerennosci, ale coraz bardziej tracę nadzieję na lepszą przyszłość..
  • 10
@Kotouak: Braki kadrowe to kwestie demografixzene i to, że dzięki Zjednoczonej Prawicy mamy rekordowo niskie bezrobocie..
Co do upolitycznienia to wybacz, ale nic takiego nie widzę, u mnie widać, że policja działa dla dobra obywatela i jest apolityczna..