Wpis z mikrobloga

#callofduty #pcmasterrace #gry Czy ktoś wyjaśni mi co takiego jest przełomowego w aktualizacji COD MW2 PC, do pobrania prawie 100 GB. Mam tylko internet mobilny z prędkością aktualnie 1,7 MB/S a w nocy 4-5. Halloween aktualizacja, po Halloween kolejna, teraz znowu i to prawie 100 GB.
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: I to byłoby najbardziej sensowne wytłumaczenie. Obecny cod waży mi ze wszystkim 150 GB, aktualizacja ważąca 2/3 całej gry powinna być fenomenalna.
  • Odpowiedz
@10129: W sensie że pobiera nawet jak nie kupiłeś, ale i tak musisz kupić żeby móc zagrać w tą łatkę ważącą 100GB, więc Kotick rżnie twoje łącze internetowe i miejsce na dysku kompletnie bez sensu? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: Nie ma nic innego do ogrania, COD dla mnie jest topem bo już wiem co i jak. BF 2042 posiadam ale nie gram od bardzo dawna przez bugi. Chociaż z tego co wiem to poprawiło się bardzo, może przemyślę to i wrócę. Aktualnie zostaje mi tylko LOL.
  • Odpowiedz
@Wwolt: Ja mam internet 10Mb i kupiłem takiego małego używanego laptopa za 400 zł specjalnie do pobierania współeczesnych gier. Nocami mi ściaga a potem przerzucam je na dysk Peceta poprzez połączenie kablem ethernet.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@szybkaszyba: Już czytałem to i faktycznie trzeba pobrać MW3 żeby grać w MW2 tylko dlatego że jedno główne menu ma opcje gdzie wybiera się gry. Podobno po pobraniu ludzie usuwają MW3 i grają normalnie w MW2.
  • Odpowiedz