Wpis z mikrobloga

805 737 + 101 + 77 + 126 = 806 041

126 - jesienny Węgrów. Chyba trochę niedoceniane miasto, nigdy nie słyszałem o nim coś więcej w kontekście turystycznym, a jest tam przecie sporo ładnych miejscówek, zwłaszcza jak na woj. mazowieckie ( ͡º ͜ʖ͡º) Leży na prawym brzegu Liwca, więc przy okazji objechałem też sporo fajnych terenów wzdłuż rzeki. Na dokładkę mini urbex w Gorzelni Popielów.

77 - motyw przewodni strumyk Dzięciołek, objazd kilku mostków i ścieżek wzdłuż tej rzeczki.

101 - tereny na zachód od Pułtuska, to nie ma co ukrywać trochę zadupiaste rejony, mało atrakcji, niewiele tu się dzieje, więc... jest to idealne miejsce do jakiejś głębszej eksploracji zadupi zadupia ( ʖ̯)Muszę przyznać, że sporo frajdy sprawiają mi takie trasy w tereny, gdzie raczej nikt normalny się nie zapuszcza. Cisza, spokój, pustki i zdziwione spojrzenia pojedynczych rolników. Motyw przewodni zakamarki małej gminy Gzy. Zabytków tam mało, ale był za to fajny grobbing, czyli sporo ciekawych, starych nagrobków na dwóch cmentarzach w Gzach i Przewodowie. Na koniec dnia zajechałem jeszcze pod koszary w Pułtusku. Kiedyś już je pobieżnie zwiedzałem, ale niedawno przeczytałem info, że zaczynają remont i adaptację pod mieszkania, więc dobra okazja rozejrzeć się i ewentualnie dozwiedzać, zanim zrobią z tego jeden wielki plac budowy. Nie wiem, czy wszystkie budynki mają zamiar zamienić na bloki, na razie tylko jedno skrzydło odgrodzone i zaczynają tam coś działać, więc można było wybrać się na mały spacer po pozostałych obiektach. Sympatyczne tereny po zmroku, z widoczkami z dachu na oświetlony Pułtusk.

#rowerowyrownik #gravel #100km

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 805 737 + 101 + 77 + 126 = 806 041

126 - jesienny Węgrów. Chyba trochę n...

źródło: Jesienny Węgrów211

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@Jnjjj: To szczerze mówiąc w tym roku nawet lepiej mi się jeździ, jeśli chodzi o te okolice kolan. Przed zerwanym więzadłem miałem jeszcze trochę problemów przeciążeniowych z czworogłowymi, ale przez tamtą przerwę i zabiegi, to czworogłowy w końcu mógł się zregenerować XD A dolegliwości z więzadłami żadnych nie odczuwam, ortopeda mi mówił, że właśnie całkiem ładnie i szybko mi to ruchowo wróciło, więc nie robiłem żadnej operacji, "mięśnie rowerowe" mi to
  • Odpowiedz