Wpis z mikrobloga

133 243,90 - 1,46 - 10,00 = 133 232,44

Piękny dzień! :) Świetny bieg w Gdyni! Plan był na złamanie 44 w końcu ale noc ciężko przespana i nie robiłem sobie nadziei. Pogoda jak marzenie, słońce prosto w twarz :) początek zgodnie z planem ale to pierwsze 5k jest płasko lub z górki. Druga to już test dla głowy. Ciągnący się podbieg Świętojańską. Plan na 4:30 utrzymany więc wiedziałem że to jest ten dzień i lecimy po swoje. Ostatni kilometr to już urywanie kolejnych sekund. Wspaniałe uczucie :) najlepsze na koniec - równo rok temu biłem się żeby złamać 48 min. Były to pierwsze miesiące z zegarkiem i regularnych treningów. Mamy poprawę o ponad 4 min :) chyba o to w tym wszystkim chodzi, bycie lepsza wersja siebie każdego dnia :) porównujcie się że sobą, bo tylko Wy wiecie jak ciężko na to zapracowaliście! Brawa dla wszystkich! P.S długi wpis - przepraszam, jestem po dwóch kawach i mam oczy jak 5 złotych :)))

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Grzegiii - 133 243,90 - 1,46 - 10,00 = 133 232,44

Piękny dzień! :) Świetny bieg w Gd...

źródło: IMG_20231111_143302

Pobierz
  • 13
@Grzegiii Ale żeś teraz #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratulacje! Btw. wydaje mi się, że Cię widziałem, ale szukałem swojego różowego, więc nie podszedłem zbić piony. Next time ()