Wpis z mikrobloga

Dziś dzień niepodległości więc pokazuje jak wygląda moja perspektywa z naszej polskiej lokomotywy, a mianowicie ET-43 szerzej znana jako Dragon 2. A Dragon 2 bo wcześniejsza wersja jest oznakowana jako ET-26, która posiada również spalinowy moduł dojazdowy, więc bez podnoszenia pantografów można nią jechać. Zawsze lubię nią jeździć bo huop oszczędza słuch bo przetwornica nie chuczy za drzwiami.
#przegrywcojezdzikoleja #przegryw #kolej #pkp #maszynista
Profanumopus - Dziś dzień niepodległości więc pokazuje jak wygląda moja perspektywa z...

źródło: IMG_1516

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Profanumopus: co to za dragon? Taka nazwa w Polsce, kraju z tradycją nazywania pojazdów nazwami majestatycznych zwierząt i owadów? Czemu nie ryjówka albo turkuć?
  • Odpowiedz
  • 1
@Rad-X: Jak nie jest uszkodzona i może jechać dalej to jedzie się dalej. Dopiero jak pociąg jest wypięty to lok idzie na czyszczenie. Ale to już nie mój problem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@math3: Trzeba mieć autoryzacje która później jest dopisywana do świadectwa maszynisty. Ja jeżdżę jeszcze jako stażysta więc na
  • Odpowiedz
@Profanumopus: ok, rozumiem, że z góry wiesz jaką maszyną będziesz jechał np za tydzień i jeśli się trafi jakaś, ktorą wcześniej nie jechałeś to zapoznajesz się z instrukcją/dokumentacją/itp?
  • Odpowiedz