Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy Chciałbym wam uplastycznić kilka rzeczy. Bo teraz każdy mówi, każdy pisze, każdy próbuje pokazać, że za sukcesem kanału sportowego, stoi Krzysio Stanowski. Ja rozumiem, że bronią go liczby, że jego materiały się klikają. Rozumiem też to, że w tym biznesie motorem napędowym jest publika, ich nastroje, ich zainteresowania, coś co w danym momencie tego widza zaciągnie przed odbiornik tv, przed smartfona, tablet. Ale panowie, nie zapominajmy o jednej ważnej kwestii. Nie zapominajmy o tym, czym ten kanał jest, w jakim celu powstał, jaką nosi nazwę i o tym o czym, kiedyś podczas spotkania w restauracji rozmawialiśmy.
My ten kanał stworzyliśmy z myślą o propagowaniu sportu, z myślą o komentowaniu bieżących wydarzeń z nim związanych. Z myślą, by każdy Polak, zainteresowany sportem, mógł znaleźć coś dla siebie.
Krzysia Stanowskiego zawsze szanowałem za warsztat dziennikarski, za wiedzę, za inteligencję, za etos pracy.
Ale umówmy się, kanał sportowy, jak sama nazwa wskazuje, jest kanałem o sporcie, a programy Krzysztofa, mimo imponujących liczb, mimo dużych zasięgów, były programami, które do tego sportu miały bardzo daleko. Tyle ode mnie.
  • 5
@Menosas: bo taka prawda
a ze sport sie uprawia a nie o nim gada to XD
maja zarzuty ze wyswietlenia slabe... a o czym tu gadac? zeby to byly jeszcze transmisje meczow z komentarzem borka a to zwykle jakies nasiadowki o niczym
wszedl w to maly cwany i zaczal robic z tego wlasne show by to rozruszac

ale i tak borek i jego druzyna nie ma nic do zaoferowania, jakies swoje