Wpis z mikrobloga

Codzienny update z walki na chorym rynku matrymonialnym
Tinder platinum nadal jeszcze działa choć nie w takim stopniu jak 1 dnia - takim tempem po tygodniu wróci do normy. IMO o ile wykupienie na miesiac (wystarczyłby tydzień) ma sens to przedłużenia juz zupełnie nie maja sensu wiec planuje zrezygnować( ͡° ͜ʖ ͡°)
Większość matchy nie odpisuje , a część odpisuje tak że prowadzenie rozmowy to męczarnia
Wczoraj udało mi się spotkać z jedną (pisaliśmy 20 minut) I okazało się że waży 40kg więcej niż na zdjęciach...
Spotkanie było krótkie - 15 min i rozeszliśmy się

#tinder #przegryw #samotnosc #przegrywpo30tce #depresja
  • 24
Tinder platinum nadal jeszcze działa choć nie w takim stopniu jak 1 dnia - takim tempem po tygodniu wróci do normy.


@Maxior99: Suma sumarum wychodzi na to, że platinum to taki cheat, który zbiera Ci lajki jakie miałeś dostać np w 3-4 miesiące i daje je szybciej bo kobiety szybciej widzą twój profil. Inna sprawa, że ten cheat za dużo nie daje poza parą bo i tak trudno jest przenieść znajomość
@razdwatrzy55: powiedziałem ,że właśnie sobie przypomniałem, że jutro święto i sklepy zamknięte więc muszę iść jeszcze dziś na zakupy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozmowa bardzo ogólna, ciszy nie było ale też mi nie zależało- byłem w szoku jak można aż tak retuszowac foty
Przez chwilę chciałem dać jakas aluzje ale później stwierdziłem, że po co mi to ?