Wpis z mikrobloga

Jak duży wpływ na atrakcyjność mają włosy? Niektórzy powiedzą że 20%, 30% inni że nawet 50%. Jaka jest prawda? Cóż w poniższym eksperymencie tinderowym przy dokładnie takich samych zdjęciach (jedyna różnica to włosy), chłop uzyskał ponad 8 razy wiecej par mając bujną czuprynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpowiednio 254 par i zaledwie 30 będąc łysym..
#blackpill #heheszki #redpill #tinder #podrywajzwykopem #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
pepe998 - Jak duży wpływ na atrakcyjność mają włosy? Niektórzy powiedzą że 20%, 30% i...

źródło: proxy

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 4
Serio? Dziwne, bez włosów wygląda praktycznie tak samo dobrze jak dla mnie. No ale ja nie jestem targetem więc ¯\(ツ)/¯


@AnonimoweLwiatko: hehe spójrz na mój komentarz wyżej, u gejów miał nawet wyższe powodzenie będąc łysym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pepe998: Nie zapomnę jak jeden typ łysy nałożył perukę 'dla funu, zeby zobaczyc jak zareaguje otoczenie', i mówił że to tylko na jeden dzien, i że jego rodzina go woli bez włosów, i że mały synek może sie wystraszy, bo kocha tatę takiego jaki jest (3-4 lata)

A synek na jego widok wpadł w zachwyt i wyszło że bardzo mu się podoba nowy tata...
  • Odpowiedz
@pepe998: Według mnie włosy mają duży wpływ z przynajmniej kilku powodów.

1. Włosy oznaczają zdrowie. Nie trzeba kolejny raz wyjaśniać, że podświadome ocenianie ludzi trwa milisekundy. Zdrowa osoba ma zwykle bujne owłosienie głowy. Słaba jakosć włosów lub łysienie może oznaczać choroby.

2. Aspekt kompozycji. Dobra linia włosów daje dobre proporcje twarzy. Zakolaki i łysole mają czoło do czubka głowy przez co wygladają nieproporcjonalnie. Do tego niektórzy mają kształt głowy kompletnie niepasujący
CloudSpanner - @pepe998: Według mnie włosy mają duży wpływ z przynajmniej kilku powod...

źródło: https%3A%2F%2Fhypebeast.com%2Fimage%2F2021%2F04%2Fstudy-man-with-without-hair-tinder-performance-info-000

Pobierz
  • Odpowiedz
@pepe998 wiem że zdanie jednej różowej się nie liczy ale mam coś takiego że totalnie odrzucają mnie Łysi faceci. Nie jestem w stanie nic na to poradzić. Myśl że miałabym dotknąć łysiny powoduje odruch wymiotny. Sama mam bujne i gęste włosy.
  • Odpowiedz