Wpis z mikrobloga

Ja to urodziłam się w złych czasach. U mnie w wartościach jwst to, ze o relacje się dba i robi wszystko, aby działała a nie poddaje. Nigdy nie zrozumiem, jak można jednego dnia robic plany, czy całować w czoło a drugiego dnia po prostu odejść. #gownowpis #zalesie #zwiazki #tinder Ps. Tak będę teraz spamować gownem, jak nie chcecie czytac to na czarno albo nie wiem
  • 18
@girlsjustwannahavefun: Nie wiem czy to kwestia czasów, bo np w przypadku pokolenia dziadków to ludzie kierowali się bardziej tym co inni powiedzą, a teraz po prostu mają #!$%@?. To chyba kwestia podejścia i charakteru, a ten można mieć taki sam teraz jak i kiedyś. Chociaż pewnie fala zalewającego nas społecznie gówna w dzisiejszych czasach tez wpływa na ludzie zachowanie i to na jakich wyrastają.
@girlsjustwannahavefun nie mówiłabym ze to kwestia czasów bo kiedyś ludzie byli ze sobą często dlatego ze bali się co ludzie o nich powiedzą i nawet nie próbowali nic naprawiać tylko byli ze sobą lub obok siebie bardziej jakby to byli lokatorzy co się nienawidzą i wola przemilczeć rzeczy niż je rozwiązać.

Obecnie raczej widzę trend tego ze ludzie nie wiedza w ogóle czego chcą od związku oraz po co w ogóle chcą
@girlsjustwannahavefun: no na prawdę smutne, ale to jest spowodowane tym, że takich partnerów sobie wybierasz, nie możesz być zła na kogoś kto po prostu taki jest. To tak jak byś wybrała sobie na partnera pijaka i potem narzekała że jest pijakiem. Oczekujesz od partnera lojalności to takiego znajdź, ahhh nie bo przecież ktoś kto nie jest chadem 190 z kwadrawową szczęką się nie nada, a to najczęściej tacy są lojalni. Jak
@zeszyt-w-kratke: A skąd Ty wiesz jakich ona sobie wybiera i czym to jest spowodowane ? Może wybiera takich co mówią o sobie że sa czuli a potem wychodzi ze to brednia. Poznając kogoś w sieci nie określisz jaki ktoś jest dokładnie po jednym zdjęciu czy kilkuminutowej rozmowie. Poza tym dziś ludzie szybką dążą do spotkania i nie masz czasu na to aby kogoś na spokojnie poznać bo jak się nie decydujesz
Jak uderzasz do gościa który przebiera sobie w dziewczynach to czego się spodziewasz?


@zeszyt-w-kratke: ale to nie jest kwestia tego, że ktoś sobie może przebierać, bo równie dobrze mogą tak postępować przeciętni ludzie, a ci którzy mogliby sobie z łatwością przebierać, to niekoniecznie będą to uskuteczniać. Możesz sobie szukać różnych korelacji i jakichś statystycznych różnic, ale jakie ma to przełożenie na konkretne jednostki, jeśli rzeczywistość zdecydowanie nie jest zero-jedynkowa?

@Katiee:
@HansLanda88 każde czasy maja swoje wady i zalety. Czesc ludzi będzie się taplać w wadach i jeszcze je uskuteczniać a czesc dobrze wykorzysta zalety. Ja osobiście bardzo lubiłam portale randkowe bo tylko dzięki nim miałam szanse na wyrwanie się z obecnych znajomosci i poznanie kogoś bardziej pod moje potrzeby. Gdybym urodziła się 20 lat wcześniej to prawdopodobnie byłabym stara panna lub miała męża alkoholika z zaburzeniem narcystycznym, bo zawsze w grupach ludzi