Wpis z mikrobloga

Uwielbiam hipokryzje wykopkow. To jest cos niesamowitego. Co robi nowoczesny, oswiecony, wyksztalcony, wielkomiejski wykopek z pensja jak to prawie kazdy deklaruje 100k na miesiac? A no gardzi i wali beke ze starych moherow bo "hehehehe ale te staruchy som gupie i zmanipulowane hehehehe jak to mozna tak TVPiS oglondac i we wszystko wierzyc a pozniej jak mozna na heheheh tego kaczora glosowac heheheh" po czym co robi wykopek ktory ma sie za madrzejsza jednostke? No oczywiscie glosuje na druga sitwe i oszustow z PO i tym sposobem dwie sitwy maja status quo i zabetonowana scene polityczna. Dwie skompromitowane partie, ktore zamiast odejsc do lamusa to pierwsza jest napedzana przez starych moherow a druga frakcja jest napedzana przez inteligentnych inaczej wykopkow, ktorzy mysla, ze sa madrzejsi od tych pierwszych a sa dokladnie takimi samymi niedorozwojami xDDD

No ale dobrze idzmy dalej. Co robia wykopki z IQ milion? No oczywiscie smieszki heheszki z moherow "ty zoba miras ale gupki rzucajom sie te mohery na karpia w promocji w lidlu i sobie wyrywaja go z rak albo bijom sie o te buty kroksy heheheh ale beka jak tak mozna heheeh". Po czym co robi wykopek? Wsiada w swoj gownowoz i jedzie do makdonalda bo wlasnie rzucili jakiegos drwala. I siedzi i gnije w korku kilka godzin blokujac ulice w taki sposob, ze az policja musi przyjechac i kierowac ruchem bo banda kretynow zablokowala kilka przecznic i czeka jak dziecioly w kolejce do makdonaldzika bo kanapeczke amerykanskie korpo rzucilo oczywiscie w cenie jeszcze wyzszej niz przed rokiem aleeeeeeeee nieeeeeeeeeeeeee wykopek jest najmadrzejszy, swiatly, inteligentny on nie jest wcale jak te mohery bo mohery to najnizsza warstwa spoleczna ktora wykopek gardzi bo ma sie za kogos lepszego choc tak naprawde gracie w tej samej druzynie i do tej samej bramki. Beka z was. Szkoda, ze musze z takimi "ludzmi" sie meczyc w jednym kraju na jednym swiecie xDDD
#mcdonalds #jedzenie #drwal #inflacja #hipokryzja #polityka #bekazwykopkow #wybory #polska #tvpis #bekazlewactwa #jedzzwykopem #heheszki #przegryw
JulianGangol - Uwielbiam hipokryzje wykopkow. To jest cos niesamowitego. Co robi nowo...

źródło: comment_1658877028w6Nn7UhqZCUi0gkh21tPW1

Pobierz
  • 32
@JulianGangol A czemu mam nie zjeść drwala? Co cena Ci nie pasuje? Przecież to grosze i nie przypominsm sobie żebym mniej niż 3 dychy zapłacil za kanapkę w innym przybytku niż mak/kfc/bk/max/sb
hehehehe ale te staruchy som gupie i zmanipulowane hehehehe jak to mozna tak TVPiS oglondac i we wszystko wierzyc a pozniej jak mozna na heheheh tego kaczora glosowac heheheh" po czym co robi wykopek ktory ma sie za madrzejsza jednostke? No oczywiscie glosuje na druga sitwe i oszustow z PO


@JulianGangol: no tak, bo lepiej zagłosować na szurow z konfederacji

ty zoba miras ale gupki rzucajom sie te mohery na karpia
@ekjrwhrkjew

@mat0707: Pytanie było na kogo głosować, a nie na kogo nie głosować


Niestety zostaje konfa. No chyba ze na prawdę ktoś lubi komune. Przecież unia nawet się nie kryje że chce #!$%@?.ć ludzi pod pretekstem ekologi
Mam ci przypomnieć kto głosował z list po?


@mat0707: Ty rozumiem, że jesteś tym wykształconym? Bo to pytanie temu zaprzecza xD Raczej kto kandydował z list a nie głosował xD Tak czy siak, wskaż mi jeszcze tych ”debili” z trzeciej drogi, najlepiej osobno PSL i Polska 2050, żeby był komplet.
@ekjrwhrkjew
PSL i 2050 to głos oddany na KO i lewactwo uni europejskiej. Jedyna wiara w PSL że nie oddają tego kraju w lewackie ręce do końca. Chcesz to sobie głosuj na takie partie tylko zaś nie płacz że jest jak jest. Bo będzie tak samo do dupy jak za pis
nie przypominsm sobie żebym mniej niż 3 dychy zapłacil za kanapkę w innym przybytku niż mak/kfc/bk/max/sb


@Vadzior: Podejrzewam, że po prostu nie szukałeś. Poniżej wstawiam cennik jednej z sieci, którą uważam za coś pomiędzy fast-foodem i restauracją. Jest tam parę fajnych pozycji w okolicach 30 złotych.
Ale mają smaczne mięso, zupełnie coś innego od tych makowych glutów smakujących jak wołowina wymieszana z żelatyną, wysmażonych do granic możliwości.
https://www.bobbyburger.pl/menu
@paramyksowiroza Napisałem to trochę z ironią, bo op się zesrał o kanapke za 30zł jakby to była jakaś fortuna i nie wiem, wyznacznik głupoty.
Bobby to też nie jest jakiś przybytek smaku. Cieżko porównywać maka i tego typu burgerownie. Bo jednak mak to fastfood który wydadzą mi w 3 min w postaci kanapki z której nic nie cieknie i którą zjem wygodnie za kierownica. Bobby to knajpa gdzie poczekam 10-15 min na