Wpis z mikrobloga

Uwielbiam hipokryzje wykopkow. To jest cos niesamowitego. Co robi nowoczesny, oswiecony, wyksztalcony, wielkomiejski wykopek z pensja jak to prawie kazdy deklaruje 100k na miesiac? A no gardzi i wali beke ze starych moherow bo "hehehehe ale te staruchy som gupie i zmanipulowane hehehehe jak to mozna tak TVPiS oglondac i we wszystko wierzyc a pozniej jak mozna na heheheh tego kaczora glosowac heheheh" po czym co robi wykopek ktory ma sie za madrzejsza jednostke? No oczywiscie glosuje na druga sitwe i oszustow z PO i tym sposobem dwie sitwy maja status quo i zabetonowana scene polityczna. Dwie skompromitowane partie, ktore zamiast odejsc do lamusa to pierwsza jest napedzana przez starych moherow a druga frakcja jest napedzana przez inteligentnych inaczej wykopkow, ktorzy mysla, ze sa madrzejsi od tych pierwszych a sa dokladnie takimi samymi niedorozwojami xDDD

No ale dobrze idzmy dalej. Co robia wykopki z IQ milion? No oczywiscie smieszki heheszki z moherow "ty zoba miras ale gupki rzucajom sie te mohery na karpia w promocji w lidlu i sobie wyrywaja go z rak albo bijom sie o te buty kroksy heheheh ale beka jak tak mozna heheeh". Po czym co robi wykopek? Wsiada w swoj gownowoz i jedzie do makdonalda bo wlasnie rzucili jakiegos drwala. I siedzi i gnije w korku kilka godzin blokujac ulice w taki sposob, ze az policja musi przyjechac i kierowac ruchem bo banda kretynow zablokowala kilka przecznic i czeka jak dziecioly w kolejce do makdonaldzika bo kanapeczke amerykanskie korpo rzucilo oczywiscie w cenie jeszcze wyzszej niz przed rokiem aleeeeeeeee nieeeeeeeeeeeeee wykopek jest najmadrzejszy, swiatly, inteligentny on nie jest wcale jak te mohery bo mohery to najnizsza warstwa spoleczna ktora wykopek gardzi bo ma sie za kogos lepszego choc tak naprawde gracie w tej samej druzynie i do tej samej bramki. Beka z was. Szkoda, ze musze z takimi "ludzmi" sie meczyc w jednym kraju na jednym swiecie xDDD
#mcdonalds #jedzenie #drwal #inflacja #hipokryzja #polityka #bekazwykopkow #wybory #polska #tvpis #bekazlewactwa #jedzzwykopem #heheszki #przegryw
Pobierz JulianGangol - Uwielbiam hipokryzje wykopkow. To jest cos niesamowitego. Co robi nowo...
źródło: comment_1658877028w6Nn7UhqZCUi0gkh21tPW1
  • 24
@Vadzior: Wpisu op-a nie komentuję, bo to jakiś lakoniczny bełkot.
Natomiast gdybym miał akurat 30 złotych i chciał coś zjeść, to zdecydowanie wybrałbym bobbiego.
Tego całego drwala nigdy nie jadłem, ale kojarząc smaki z maka, wcale nie mam na niego ochoty.
Może to jest szybko podane, co do wygody mam pewne wątpliwości.
Z takiego na przykład bigmaca wszystko wypada. Dużo wygodniej jadło się hamburgery z lat 90 pakowane w papierowy "rożek".
@paramyksowiroza: A to ja jem na przemian: makk, bobby, burgerowa wieża za 60zł w dostawie i inne kucnie. Maka odwiedzam z 3x w tygodniu.
Bigmak podobnie jak drwal, ma sporo składników. Dlatego najlepiej mi wchodzi royal który trzyma wszystko dobrze i ma więcej mięsa niż bigmak
@Vadzior: Ja wiem Kumplu, że do wspólnego stanowiska to nie dojdziemy :)
Ja akurat wolę upiec bułki, kupić wołowinę, zmielić ją i po prostu takiego burgera sobie zrobić.
A jak mi się nie chce piec bułek, to robię tortille, bo burger w tortilli to IMO najwygodniejsza forma dla takiego posiłku.
Mamy różne priorytety, ale dzięki za ciekawą rozmowę.