Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: nigdy nie słyszałem by zapraszać kogoś do Lidla. Spotkanie towarzyskie to nie zakupy i savorvie mówi jasno że osoba zapraszająca powinna zaproponować opłacenie rachunku. Inna sprawa że każda doopa z rigiczem jednak płaci za siebie ale to powinno wyjść od niej to nie ty zaraz na wstępie powinnienes grać żyda. Z miejsca mam już o Tobie opinie gbura ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Ona nie jest moim kolegą ani koleżanką, to obca osoba


@serek_heterogenizowany: no to chyba tym bardziej nie należy za taką płacić. Znaczy ja wiem że ty jesteś wlasnie w opozycji do tego, ale właśnie faceci, mają ten stres że "olaboga bo oni MUSZĄ zapłacić". Robią ich jak chcą

Sam kiedys wyszedlem z dziewczyna na randke a ze zgrywalem zimnego, powiedzialem dziewczynie zeby zaplacila za siebie


@eskejper: XD no to dałeś
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: No lol.... ty tak na poważnie?!
Mówisz o wstydzie lasce, która k_rwi się za kasę oddając swoje ciało na potrzeby zarobku jakimś obleśnym erotomanom :D

One wstyd już dawno temu obaliły... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany chlopie, zapraszasz obca kobietę na obiad, to zapłać. Juz od tego wykopu to podstawowe zachowania ci się kojarzą z blackpillem, bialorycerstwem itp itd. Spytanie ziomka czy idzie do maka, to nie to samo co spytanie obcej dziewczyny. No nie.
  • Odpowiedz
zależy w jakiej branży, pracując w IT stopa życia jest relatywnie wyższa w PL niż UK czy u Niemca xD


@Derasot: owszem w IT ale kanapki w maku to chyba kupują nie tylko programiści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do zaś stopy życia z robotą w IT, to raczej racja choć zależy co się porówna i w jakim mieście.
Jednak stawek takich jak mam obecnie to w
  • Odpowiedz
Koleś ją zaprasza do Maka, ona go pyta kto płaci w domyśle jak on to spoko stawia to możemy iść, a jak nie to nie, w tym zrzucie nie widać żadnych pretensji, a baba nie poszła do Maka z oczekiwaniem, że on zapłaci.

Jakby was ktoś zaprosił do kina na coś czego specjalnie nie chcecie oglądać to jest to całkowicie racjonalne pytanie, wykopek, że przecież obca osoba co jej nie zna, no
  • Odpowiedz
- zapros obca dziewczyne na bulke za 30zl

- miej ból dupy że nie chce za to płacić


just wykopek things


@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Gdzie padło słowo "zapraszam"? Rozumiem, że nie można zaproponować wyjścia kobiecie nie fundując jej wszystkich rozrywek? Rozumiem, że nie można kobiety traktować jak normalnego człowieka, który ma możliwość za siebie zapłacić?
  • Odpowiedz