Wpis z mikrobloga

@Kamahll: Dobra plebsie wioskowy co ty w ogóle wiesz o burgerach jak na swojej wiosce to wy ledwie sklep macie xDD kolejny boomer który ma ból dupy o drwalika bo przecież popularne rzeczy trzeba hejtować jesteś tak ograniczony że nawet nie potrafisz zrozumieć, że komuś po prostu może smakować drwal, nie każdy lubi #!$%@?ć stówę na burgera u hipstera xD
@Kamahll: Ale ja chce wskazać Ci, że porównywanie dwóch różnych konceptów gastro nastawionych na dwóch różnych kientów to jakaś choroba autystyczna i debilizm. Zaraz ktoś tu przyjdzie i napisze Ci, że jesteś idiota, że płacisz za burgera 5 dych, jak w domu zrobisz w tej cenie 3 burgery ze składników premium. Tylko chodzi o to, że ja zapłacę i 2x tyle, żeby tylko tego nie robić i mam to gdzieś.
Kumam,
@JohnnyPomielony: ty słoik ale z ta 100 to cie grubo ponioslo przeciez pisalem wyzej przyglupie wioskowy ze w tej cenie albo troszke dorzej zjesz normalnego burgera a nie fast fooda ale widze ze juz sie odpaliles przykra sprawa
ALE U NAS W WARSZAWIE NIE MA BURGEROW ZA 35-40 PLN smiechu warte na bank jest tylko ty pewnie jezdzisz tam gdzie najtaniej czyli mcdonald
@Vadzior: wolisz fast foody to smacznego sorrki ale twoje slodkie pierdzenie nie przemowi mi ze mc donald jako fast fodd w cenie prawie 30 PLN za hamburgera to jest dobry wybor bo dalej jest to #!$%@? fast food
@Kamahll: Kto powiedział, że wole? XD Wczoraj jadłem śniadanie w knajpie, na obiad i kolację ramen i sushi, Dziś na śniadanie i obiad kuchnia gruzińska (3 różne dania). Teraz na obiadokolację zjadłem drwala. Oczywiście i wczoraj i dziś zjadałem też porcję dodatkowego białka, warzyw, owoców, kiszonej i superfoods.
30zł to dalej groszę, to było najtańsze co zjadłem w tych dwóch dniach,
Ps,. skąd informacja o 30zł? Przecież drwal w lokalu u