Wpis z mikrobloga

@Vadzior: panie mc donald to kiedys byl fast food podjechac szybko zjesc za mala kase teraz #!$%@? ceny tych pseudo hamburgerow sa takie jak w normalnym lokalu z hamburgerami gdzie bez porownania jest porcja i smak w tej cenie
@Kamahll: dla mnie dalej jest tanio, ale nie biorę zestawów i nie liczę na najedzenie się pod korek tylko w formie przekąski.
Jak zamawiam burgera to 5 dych z dostawą wychodzi (i też to w 100% akceptuje, ale najadam się pod korek, choć frytek nie zjadam bo nie przepadam).
I słowo klucz to "szybko" - żaden inny lokal jak mak, bk, kfc, max nie oferuje żadnej szybkości. Więc żadnego porównania maka
@Vadzior: to po co jest mc drive jak ma nie byc szybko to jest pasza dla zwierzat skladasz zamowienie podjezdzasz za minutek i juz masz smacznego i karm sie tym dalej
@Kamahll: No i za to chętnie zapłacę więcej - szybka obsługa.
Niech burgerownie wprowadzą drive, do tego szybkie wydawki i wybór wielkości porcji (tak, żeby się nie lało i wygodnie było zjeść za kółkiem). Płacę 2x tyle od ręki i dam napiwek.
I lokal niech otworzą nie w centrum czy na osiedlu, a tak jak mak przy głównych ulicach, z parkingiem.
@Kamahll: To w 5min. Smash burger do zrobienia. Zapłacę 2x i dam napiwek. Nie mam ochoty czekać 20min na zamówienie. A czekam po tyle w tych burgerowniach, jadam co 2-3 dni.
Ale nie, smash burgerów nie chce sie robić, bo klient za mało kasy zostawi. Lepiej budować wieże i wciskać frytki za 5 dych. Wiesz jak się lasuje tym burgerowiczom łeb jak proszę o buegera bez połowy składników i bez frytek?
@Vadzior: ale dobra burgerownie to juz trzeba sobie wyszukac kwestia smaku
albo chcesz szybko albo przychodzisz do lokalku chwile posiedziec jak kto woli dla mnie mc donald to padlina jezeli chodzi o smak i tyle