Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje ze nikt sie na mnie nie #!$%@?, ze tyle gowna nawrzucalem. No ale co poradze, jestem zafascynowany. CO TU SIE #!$%@??!?!??!?!?!? XD tak jak ktos pisze w komentarzu, nic tylko powierzyc tym babeczkom transakcje za banke, moze dwie
#nieruchomosci
Kutafonix215 - Mam nadzieje ze nikt sie na mnie nie #!$%@?, ze tyle gowna nawrzucalem...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest przejście przez granicę żenady, wyrzuciło poza skalę i stało się fascynujące. Ale ja oglądam co wrzucasz na prywatnym oknie, nie chce żeby YT to sprofilował na moje konto. Powodzenia na YT przez kilka miesięcy.
  • Odpowiedz
Ale z drugiej strony robią coś więcej niż tylko skopiować fotki od klienta :> Patrząc na inne filmy to jest sporo całkiem sensownie zrobionych prezentacji. Tutaj mam wrażenie, że to jakiś przerzut (w sumie dobre określenie) z TikToka, który zupełnie nie nadaje się na YT.

Niestety siedząc jedną nogą w marketingu to na TT tego typu filmy mocno chwytają, a tam jednak siedzi sporo przyszłych studentów, którzy mogą skorzystać z pośrednika przy
  • Odpowiedz
@Kutafonix215 ale przecież one nie nagrały tego na poważnie… jest totalna żenada ale nikomu przecież tym filmikiem nie szkodzą.
I tak jak ktoś wspomniał nie wszystkie filmy z tego kanału są tak „śmieszno nieśmieszne”.

Nie rozumiem tego, że takie modne wśród wykopków jest #!$%@? się do wszystkiego. Bo ja gdybym to zobaczył to zamknąłbym okno i zresetował ustawienia preferencji polecanych filmów (przynajmniej na tiktoku jest taka funkcja) ale na bank nie
  • Odpowiedz
  • 0
ale przecież one nie nagrały tego na poważnie… jest totalna żenada ale nikomu przecież tym filmikiem nie szkodzą.

I tak jak ktoś wspomniał nie wszystkie filmy z tego kanału są tak „śmieszno nieśmieszne”.


@Notes a czy ja mowie, ze te filmiki komus szkodza? Wlasnie chodzi o to ze tu sa pokonane wszelkie granice zenady xD idealny kontent na portal ze smiesznymi obrazkami: cringe, nieudolne wartosciowanie roli posrednika i deprecjacja inteligencji klienta. Jak autorki mialy nadzieje, ze te filmy zostana odebrane inaczej, no to sory, jednak jakiegos wyczucia w mediach spolecznosciowych im brakuje.

Nie rozumiem tego, że takie modne wśród wykopków jest #!$%@? się do wszystkiego. Bo ja gdybym to zobaczył to zamknąłbym okno i zresetował ustawienia preferencji polecanych filmów (przynajmniej na tiktoku jest taka funkcja) ale na bank nie przybiegłbym na wypok i nie wrzucał byle gowna. W tym wypadku moznaby tutaj co sekundę udostępniać jakieś cringe z internetu. Na przykład zapis twojego konta ( ͡
  • Odpowiedz
@Kutafonix215: po takiej prezentacji prowizja sie sama przelewa i jeszcze dorzuce napiwek po 5k dla kazdej pani. Ta blond na nowych rolkach raczej nie wystepuje, czesto mi wyskakuja gdy trace czas i zycie na takie bzdury. Czyli co blond na L4 czy zmienila biuro bo nie sadze by branze, za duzo latwje kasy za nic wpada.
  • Odpowiedz