Wpis z mikrobloga

#gielda #kryptowaluty #safemoon

https://bithub.pl/kryptowaluty/z-ostatniej-chwili-zalozyciele-safemoon-aresztowani-zdefraudowali-niewyobrazalne-sumy/

Ahhh piękna to była inwestycja xD 600pln poszło z dymem w najpiękniejszy możliwy sposób xD
Jak dołączyałem do osób kupujących safemoon chciałem poczuć emocje i wziąć aktywny udział w tym hypie jaki wtedy funkcjonował, nie pomyliłem się hype był piękny i zakończenie całej akcji też jest piękne xD
Miałem przyjemność doświadczyć jak wygląda w 100% inwestowanie w krypto pełny cykl przejebywania chajsu ;D

Polecam każdemu, każdy chociaż raz powinien zaliczyć taką akcję i pociąg.gnac ja do końca ;P
Oczywiście coiny zostawiam dalej u siebie na portfel na pamiątkę ;P
Jak będzie kolejny hype train w krypto to znowu tak zainwestuje parę stówek, wtedy się uda na pewno ;D
Prawda? ;P

Są tu jeszcze jacyś holderzy safemoon poza mną ? :D
  • 22
  • Odpowiedz
@dean_corso: no to musi być piękne życie, żyjesz dwa/trzy lata jak król świata masz kasy ile możesz tylko zapragnąć
Wpadnie do pierdoła chłop na 10laty wyjdzie z niego i dalej będzie milionerem bo na pewno rozdał po rodzinie tyle że i tak cała jego rodzina jest ustawiona na najbliższe pokolenie
Więc nawet jak będzie miał on długi na koncie to w nowym domu mamy/brata będzie mile widzianym gościem bo zapewnił im
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor: ja też miło wspominam safemoona, to był mój pierwszy miesiąc w krypto kiedy zaczął się tu na niego hype, chciałem wsadzić w niego 4 dolary, ale się pomylilem i kupiłem za 40, a na drugi dzień miałem 160 i sprzedałem. Potem znalazłem 120 innych shitów i #!$%@?łem z 15x tyle, aktualnie już od dawna nie trzymam nic na bsc, mam tylko jednego shita na eth i i to o wiele
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor: tez 700zl utopilem w sfm xD
a najlepsze jest to, ze wtedy byl hype na shity i nawet sie w to wkrecilem i przez chwile z 400zl zrobilem jakies 5k pln a potem wszystko #!$%@? XD
w sumie nie żałuję niczego, fajnie się bawiłem :P
  • Odpowiedz
@normalniechybba a wiesz, że sporo z nas jednak na tym zarobiło? @Potezny_PiSowski_Inwestor piękne czasy. Budziłeś się, szybki rzut na wykres i albo +1k$ albo -2k$, wrzucało się kilka set dolarów w kolejnego shita z wykopu, kolejne w shita z 4chan i nie trzeba było pić kawy na przebudzenie. @dean_corso on sobie na bank nie zdawał sprawy jak to się rozrośnie. Pewnie myślał, że pójdzie wałek na 100k-200k dolanow i nikt się nie
  • Odpowiedz