Wpis z mikrobloga

Teraz pomyslcie sobie jakie byloby zesransko jakby odwrocic sytuację i tytul spektaklu nosilby nazwe "Tresowana kobieta" i na obrazku 4 chlopow trzmaloby na smyczy jedna babe. Teatr zostalby pozbawiony finansowania z miasta, dyrektor zwolniony a aktorzy majacy wziac udzial w tej produkcji juz nigdy nie zostaliby nigdzie zatrudnieni i zostaliby skazani na dozywotni ostracyzm.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
JulianGangol - Teraz pomyslcie sobie jakie byloby zesransko jakby odwrocic sytuację i...

źródło: Screenshot_2023-11-08-12-12-34-95_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Przecież to idealna książka/spektakl dla przegrywa o kobiecej manipulacji xD
Na motywach książki Esther Villar
za wiki

Książka próbuje dowieść, że wbrew powszechnie panującej feministycznej retoryce kobiety w kulturach uprzemysłowionych nie są uciskane, ale raczej wykorzystują ugruntowany system manipulacji mężczyznami.


Vilar napisała: Mężczyźni byli szkoleni i tresowani przez kobiety, nie inaczej niż Iwan Pawłow tresował swoje psy, by stały się ich niewolnikami. Jako rekompensatę za ich pracę mężczyźni czasami korzystają
  • Odpowiedz
  • 51
@JulianGangol: to jeszcze #!$%@? nic. Kojarzycie tę piosenkę "Lepszy model" Kasi (hehe) Klich?

Znów się zepsułeś

I wiem co zrobię

Zamienię Ciebie

Na lepszy model

Nie mam do Ciebie cierpliwości

To pewne, że już nie będę mieć

Minął termin Twojej przydatności

Gwarancja nie obejmuje Cię

Nie pozostawiasz mi wyboru

Na lepszy model zmienię Cię

Nie potrzebuje w domu złomu

Dłużej nie


A to tylko urywek bo potem tekst jest jeszcze lepszy
  • Odpowiedz
@Partacze: a to najlepsze:
,,Mimo że książka odniosła sukces medialny, a autorka jest kobietą, środowiska feministyczne przyszyły jej opinię faszystki[5]. Wieloletnie groźby przemocy i śmierci zniszczyły karierę i życie prywatne pisarki[6]."

,,Pozycja spotkała się z negatywnym odbiorem wśród ruchu feministycznego. Autorka została pobita przez cztery kobiety, zniszczono biuro jej wydawnictwa, a także dokonywano wandalizmów w jej domu. Po kolejnym napadzie na dom wyemigrowała do Szwajcarii[1]."

,,Tuż przed 2010 rokiem autorka podtrzymała
  • Odpowiedz
W książce stwierdziła, że młodzi chłopcy są zachęcani do kojarzenia swojej męskości z umiejętnością seksualnej intymności z kobietą, a kobieta może kontrolować mężczyznę, wzmacniając społecznie jego poczucie męskości.


@Partacze: To zdanie to jest kwintesencja tematu. Zbyt wiele razy widziałem to w praktyce u znajomych. Kiedyś tego nie rozumiałem, ale na studiach przypadkiem trafiłem na jakąś książkę, gdzie autor poruszył tę samą kwestię i wielokrotnie podkreślał, że do świata mężczyzn może młodego
  • Odpowiedz
Przecież to idealna książka/spektakl dla przegrywa o kobiecej manipulacji xD


@Partacze: dlaczego dla przegrywa? Przegryw chyba akurat wie co i jak lub cokolwiek a raczej normiki nie ogarniaja i daja sie manipulowac i wodzic za nos?
  • Odpowiedz
@JulianGangol byłem ostatnio na spektaklu "Boeing Boeing" główny bohater miał 3 kochanki i traktował je w sposób przerysowany i przedmiotowy. Nikomu to nie przeszkadzało, bo była to komedia i wszyscy się śmiali do rozpuku. Pewnie dlatego, że nie było tam bywalców tagu #przegryw ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
To ja wrzucę dla odmiany coś milszego

@Plp_Dziewczyna szamana
Nie zazna nigdy snu
Dziewczyna szamana
Nie posłucha waszych słów
Rozpalone węgle
Ciągle chłonie z jego warg
Jak kapłanka diabła
Chce u stóp szamana spać
Byle nie ja...
Byle nie z nim...
Dziewczyna szamana
Patrzę w lustro, czy to ja
I czy już się stało
To, co się musiało stać?
Byle nie ja...
Byle nie Ty...
Byle nie ja...
Byle nie Ty...
Dziewczyna
4203 - To ja wrzucę dla odmiany coś milszego 

@PlpDziewczyna szamana
Nie zazna nigdy...
  • Odpowiedz
A kojarzysz takiego typa jak Karramba i jego piosenkę Pocałuj mnie w dupę?


@JohnnyBezEn: porównujesz kameralny, niszowy hip-hop, którego prawie nikt nie zna z mainstreamowym kawałkiem granym na festiwalach i puszczanym do dzisiaj, codziennie w co drugiej stacji radiowej? XD A kojarzysz barkę albo testo? Co to ma do rzeczy?
  • Odpowiedz
@Plp_ Czepiać sie jakiegos kawalka z przed 15 lat w czasach gdy w mainstreamie sa kawalki Malika czy Diho, albo nie macie pojęcia co sie dzieje na świecie albo udajecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Partacze - @Plp_ Czepiać sie jakiegos kawalka z przed 15 lat w czasach gdy w mainstre...
  • Odpowiedz
w mainstreamie sa kawalki


@Partacze: taki to mainstream że jak spytasz dowolną grażynkę po 40stce kto to ten Malik czy Diho to tak mordę rozdziawi że Ci się przeciąg w uszach zrobi. Ludzie na dworzu niekoniecznie żyją idolami oskariatu. Jakieś Gargamele czy inne Stuu też miały kilkadziesiąt milionów odsłon na żydrurze, a społeczeństwo dowiedziało się że ktoś taki istniał dopiero jak w telewizji zaczęli gadać o aferze pedofilskiej bo premier o
  • Odpowiedz
Bo potwierdza rozumowanie?


@Partacze: no spoko ale bardziej przeczytanie przyda sie komus kto nie zna tych mechanizmow niz tym ktorzy walcuja tagi redpillowe, blackpillowe i innepillowe
  • Odpowiedz