Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: to bzdura akurat, ja całe życie pracuje w miejscach gdzie 90% to baby, więc siłą rzeczy mam koleżanki, jak ktoś jest normalnym człowiekiem, a nie podludziem wykopowym to potrafi normalne i uczciwe relacje zawiązywać. I z brzydulami i lesbami też się kumpluje. No, ale ja wiem, że potrafię na spokojnie złowić rybkę jaką chce, więc nie trzeba zarzucać sieci i się zachowywać jak obłąkaniec. A np. tą przyjaciółkę znam od
zawsze wolała towarzystwo facetów, miała mnóstwo kumpli i przyjaciół. Była sama. Potem poznała pierwszego chłopaka, na poważnie z którym się zaczęła spotykać. Z jej kumpli mężczyzn, zostałem tylko ja xD


@ujumuju: czyli Ty się dalej łudzisz że jednak ją wyrwiesz.
@WUJICO: oczywiście, że tak i nie było to jej winą, bo uczciwie mówiła w jakim charakterze widzi te relacje i wszyscy na to "no jasne jasne, no co ty, wiadomo" a potem wyszło szydło z worka. Przez chwilę nawet ze mną nie chciała gadać, bo bała się, że jest taka sama sytuacja. Niektóre kobiety po prostu liczą, że mają do czynienia z osobą na tyle inteligentną i dojrzałą, że to rozumie,
@WyzwolonaPodrozniczka: Problem jest taki, że nawet taka kobieta 2-3/10 chce i wierzy w to, że zasługuje na takiego chada 8/10.
Zresztą zobacz jak Ance Lewandowskiej odbiło na starość gdy poprawiła trochę wygląd - teraz jest 5/10, a wychowała się w innych czasach jeszcze.
@mpetrumnigrum: a ty do babci jeździsz, bo też myślisz, że w końcu dostaniesz pieroga z innym farszem? Jak ty każdą relację przekalkowujesz na seks, to może weź się w końcu daj kolegom wydymać w dupala, tylko na to czekają przecież.
@itsoverforme32445: oczywiście mam na myśli stereotypową wykopowiznę, czyli łykanie wszystkiego jak pelikan, mizoginia, upośledzenie społeczne i intelektualne, brak samokrytyki i samoświadomości etc. Umówmy się, że to wartościowych użytkowników tu jest tyle co kot napłakał.
a ty do babci jeździsz, bo też myślisz, że w końcu dostaniesz pieroga z innym farszem? Jak ty każdą relację przekalkowujesz na seks, to może weź się w końcu daj kolegom wydymać w dupala, tylko na to czekają przecież


@ujumuju: O CHO TRAFIŁEM W DZIESIATKĘ.