Wpis z mikrobloga

Najważniejsza rzecz: nie macie wrażenia, że wszyscy ci faceci w ślubach są jacyś tacy kvrwa pierdołowaci? Memłowaci? Melepetowaci? Fajtłapowaci? Co to jest za pokolenie to ręce opadają. A kolejne jeszcze gorsze.
Dzisiaj chcę, jutro nie chcę.
Teraz już nie chcę, bo jestem obrażony.
Coś chcę, ale w sumie nie wiem, może ty mi podpowiesz.
Coś bym porobił, ale nie wiem co, popatrzę w telefon.

Nie wiedzą czego chcą, nie wiedzą po co są w programie, nie wiedzą czego chcą od życia.

Co za kvrwa miękkie fjvty. Jak patrzę na te próby podejmowane przez aptekarza to aż mnie wykręca. Mareczek i grubas w sumie jakoś też bez szału. Te nieudolne próby usunięcia psa z łóżka, "niech się o mnie jeszcze suki biją" japyerdole.

DZIE TE CHŁOPY SIĘ PYTAM? Czy przez te wszystkie edycje był jeden facet Z JAJAMI, który wiedział od początku czego chce, nie kręcił, nie kombinował, nie mazgaił się tylko brał życie za rogi i twardo stąpał po ziemi?

Abstrachvjąc już od personaliów, ale jak z takimi "pseudo chłopami" iść przez życie? Bałbym się dać takiemu kota na przechowanie żeby czegoś nie spyerdolił.

Uwagi po odcinku:
1. Relacja Mareczka z mamąmareczka to jest coś kompletnie poyebanego. Raz Mareczek płacze, bo mama niewystarczająco czule go przywitała, innym razem płacze, bo matka zayebuje go taskami. To jest temat dla psychoterapeuty, bo uwolnić się od tak toksycznej matki, która tak mocno nim zawładnęła będzie samemu cholernie ciężko.

2. Aptekarze - to już jest po ptokach. Nie ma co komentować nawet. Pudrowanie trupa żeby dociągnąć do końca projektu. Rozmowa z psychologiem na korytarzu to szczyt cringe'u.

3, Grubaski - ciężko się na to patrzy ogólnie. Ona młodsza ode mnie, on w podobnym wieku do mnie, a się czuje jakbym patrzył na starego wujka z ciotką umizgujących się. Festiwal cringe'u.

#slubodpierwszegowejrzenia #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
bojackHorsemanPatataj - Najważniejsza rzecz: nie macie wrażenia, że wszyscy ci faceci...

źródło: miekkie

Pobierz
  • 24
@bojackHorsemanPatataj: ale ty wiesz, że to program rozrywkowy i jakby wzięli normalnych ludzi, to nikt by tego nie oglądał? Od tego są psychologowie w tym programie żeby wyłapać ciekawe „rodzynki” z tłumu normalnych,nudnych i niczym nie wyróżniających się szaraków. Zresztą, kto normalny idzie do tego programu po tym, co można było zobaczyć do tej pory.
Im więcej dram i większych życiowych zjebów tym dla nas ciekawiej xD
. Zresztą, kto normalny idzie do tego programu po tym, co można było zobaczyć do tej pory.

Im więcej dram i większych życiowych zjebów tym dla nas ciekawiej xD


@Spejsonik: jakby miało być śmiesznie i miały być dymy to nie wzięliby grubasków, czy tam w ostatnich sezonach Anety z łysym, czy tego karła z instagramerką.

Przecież to są tak koszmarnie nudne pary, że ręce opadają.

Dobra pary dymogenne to zdecydowanie aptekarze,
@bojackHorsemanPatataj: Mam takiego znajomego co jest taką turbo tzipą. Laska nim steruje jak w simsach, klika na śmietnik - wynieś, klika na łazienkę - umyj. Zero samodzielności, zero samorozwoju. Żre i sra tylko. Czeka na zrobione, a jego zaangażowanie to tylko wykonywanie narzuconych poleceń. Nie wiem jak można trwać w czymś takim.

Czemu? Bo mama do 30 roku życia podstawiała kanapki do monitora jak on sobie grał w tibię. A później
@bojackHorsemanPatataj

Myślę że wielu z nich nie chce tam być po prostu.

Ten koleś z pierwszej edycji co dostał tancerkę modelkę powiedział wprost że chce mieć ładną babkę. On oferuje to, to i tamto.

I mu #!$%@? znaleźli xD

A później chłopy najpierw wymagań nie mieli tylko byle była a później zdziwienie że dają im jakieś niewiadomo co do których nie mają żadnego pociągu fizycznego a jeszcze okazuje się że ślub wzięli
@ryz-z-chlebem: Też mam taką parkę w bloku, laska w ogóle nie wychodzi z chaty, bo chłop jest na skinienie palca. On nawet do niej przyjeżdża żeby jej śmieci z chaty wynieść.( ͡º ͜ʖ͡º) Bo nie pozwoliła się wprowadzić. Musi zasłużyć. Chłop fajny, rozmowny, ale widać, że lekko zakompleksiony. Panna konfliktowa, non stop szuka sobie wrogów, wszystko jest nie tak, każdy ją #!$%@?, zero uśmiechu, zero jakiejś
@Sprus

@bojackHorsemanPatataj


Myślę że wielu z nich nie chce tam być po prostu.


Ten koleś z pierwszej edycji co dostał tancerkę modelkę powiedział wprost że chce mieć ładną babkę. On oferuje to, to i tamto.


I mu #!$%@? znaleźli xD


A później chłopy najpierw wymagań nie mieli tylko byle była a później zdziwienie że dają im jakieś niewiadomo co do których nie mają żadnego pociągu fizycznego a jeszcze okazuje się że ślub
@bojackHorsemanPatataj:

jakby miało być śmiesznie i miały być dymy to nie wzięliby grubasków, czy tam w ostatnich sezonach Anety z łysym, czy tego karła z instagramerką.

Nikt by się nie zgłosił (z innego powodu niż dla obserwatorów na insta) do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia ale bierzesz go z osobą niestabilną emocjonalnie, głównie dla dymów i rozrywkli widzów". Większość ludzi, którzy mogą wygenerować niereżyserowane (a to imo jest najważniejsze w tym
@niemorzliwe: Poszli do tego programu gdyż nie znaleźli partnera/partnerki w tradycyjny sposób. Z jakichś powodów mieli z tym problem. Trzeba mieć bardzo dużo odwagi aby szukać drugiej połówki w programie tv polegającym na wzięciu ślubu w ciemno. Szczególnie podziwiam Krzyśka. Od 6 lat singiel. W tym okresie zapewne szukał partnerki, ale podejrzewam, że kobiety proponowały mu najwyżej koleżeństwo albo przyjaźń. Krzysiek pojechał więc po bandzie i zgłosił się do programu. To
@Aprilwine facet mógł wybuchnąć poza kamerami i dać jej mocno do wiwatu. To chyba jedyne wytłumaczenie. Sądząc po zapowiedzi powiedziała coś mocnego o nim, po czym mieliśmy jego lament boży, ciekawe czy któraś z psycholożek powiedziała do niego: "Krzysiek, nie płacz!"?( ͡° ͜ʖ ͡°)