Wpis z mikrobloga

Najważniejsza rzecz: nie macie wrażenia, że wszyscy ci faceci w ślubach są jacyś tacy kvrwa pierdołowaci? Memłowaci? Melepetowaci? Fajtłapowaci? Co to jest za pokolenie to ręce opadają. A kolejne jeszcze gorsze.
Dzisiaj chcę, jutro nie chcę.
Teraz już nie chcę, bo jestem obrażony.
Coś chcę, ale w sumie nie wiem, może ty mi podpowiesz.
Coś bym porobił, ale nie wiem co, popatrzę w telefon.

Nie wiedzą czego chcą, nie wiedzą po co są w programie, nie wiedzą czego chcą od życia.

Co za kvrwa miękkie fjvty. Jak patrzę na te próby podejmowane przez aptekarza to aż mnie wykręca. Mareczek i grubas w sumie jakoś też bez szału. Te nieudolne próby usunięcia psa z łóżka, "niech się o mnie jeszcze suki biją" japyerdole.

DZIE TE CHŁOPY SIĘ PYTAM? Czy przez te wszystkie edycje był jeden facet Z JAJAMI, który wiedział od początku czego chce, nie kręcił, nie kombinował, nie mazgaił się tylko brał życie za rogi i twardo stąpał po ziemi?

Abstrachvjąc już od personaliów, ale jak z takimi "pseudo chłopami" iść przez życie? Bałbym się dać takiemu kota na przechowanie żeby czegoś nie spyerdolił.

Uwagi po odcinku:
1. Relacja Mareczka z mamąmareczka to jest coś kompletnie poyebanego. Raz Mareczek płacze, bo mama niewystarczająco czule go przywitała, innym razem płacze, bo matka zayebuje go taskami. To jest temat dla psychoterapeuty, bo uwolnić się od tak toksycznej matki, która tak mocno nim zawładnęła będzie samemu cholernie ciężko.

2. Aptekarze - to już jest po ptokach. Nie ma co komentować nawet. Pudrowanie trupa żeby dociągnąć do końca projektu. Rozmowa z psychologiem na korytarzu to szczyt cringe'u.

3, Grubaski - ciężko się na to patrzy ogólnie. Ona młodsza ode mnie, on w podobnym wieku do mnie, a się czuje jakbym patrzył na starego wujka z ciotką umizgujących się. Festiwal cringe'u.

#slubodpierwszegowejrzenia #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
bojackHorsemanPatataj - Najważniejsza rzecz: nie macie wrażenia, że wszyscy ci faceci...

źródło: miekkie

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@galicjanin: Przemyśl ma 60 tys. mieszkańców. Dziewczyna dla Krzyśka na pewno gdzieś tam się znajdzie. Musi on jednak schudnąć i wziąć się za siebie w kwestii kontroli nad wagą ciała. A gdy tą dziewczynę już pozna i pójdzie z nią na tańce, to ma z nią tańczyć a nie urządzać karaoke tak jak to uczynił podczas zabawy weselnej. Jeżeli jednak Krzysiek się nie zmieni ,to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie
  • Odpowiedz