Wpis z mikrobloga

#psy #jakzyc ##!$%@?

Aż mi się smutno #!$%@? robi jak widzę takie rzeczy. Niektórzy ludzie są okrutnie obrzydliwi i obrzydliwie okrutni. Jakbym musiał swojego psa oddać (nie wiem co by się musiało stać żeby taka sytuacja zaistniała w sumie), to znalazłbym mu najlepszy na świecie dom, a na pewno już nie chciał za niego kasy. Co to #!$%@? telewizor jest...?
Pobierz
źródło: comment_vsNqvtRF2wfbTuByk6kTylaWbuOmjr5X.jpg
  • 23
@Lysy_z_Oporowa: Z jednej strony smutne z drugiej nie. Musi oddać, zdarza się. Mówisz o dobrym domu, a jeśli nikt kogo zna nie może przygarnąć pieska? To wtedy lepiej sprzedaż czy oddać za darmo? Lepiej sprzedaż gdyż ludzie za darmo jak coś dostają często tego nie szanują.

PS Analiza nie uwzględniająca czy cena słuszna czy nie.
@bohemot44: to "On", chyba cię powaliło, żeby psa ubierać, on ma i tak często długą sierść, teraz jest wystrzyzony to spoko, właśnie zjadł sobie se mną zapiekanę ziemniaczaną, on uwielbia ziemniaki i surowego pomidora :>
@bohemot44: Dobra, jest pewnie tyle "wart", ale #!$%@? mać, jak chce się go szybko oddać (dla jego dobra, a nie swojego), to nie bardzo wiem dlaczego brać za niego pieniądze? Nagle jej na sukieneczki zabrakło? Eh... pomijam już, że nie widzę problemu z zabraniem psa za granicę. Usprawiedliwia się tępa dupa.

@kamilsien: Problem znaleźć dla pieska dobry dom? To kude rower jest, że go ktoś "nie będzie szanował jak dostanie