Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przykre, że wróciły posty o życzeniu sznura wszystkim zakredytowanym. Nie będę odbijał piłeczki, bo po drugiej stronie jest pusta przestrzeń.

Życzę wszystkim powodzenia i dużo wytrwałości.

#kredythipoteczny #nieruchomosci #mieszkanie #rpp #gospodarka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A ja powiem tak,
Życzę bezpiecznego lądowania na niższym poziomie życia tym którzy żyli ponad stan.
Tym którzy hipotekę też wzięli ponad stan... kredyty na konsumpcję goniły jeden za drugim czy to na AJFONA czy MAKA...
A ogólnie ich życie ponad stan na kredo wywaliło mi ceny w kosmos,

Mimo mojego skromnego racjonalnego życia i tego iż wyzywają mnie dusigroszy, skner i śmieją się że oszczędzam, życzę im w miarę
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Dlatego masz nie życzyć, bo zapewne sam nie masz mieszkania, udzielasz się na tagach przegryw i narzekasz na wszystko co prowadzi do poważnej choroby -> depresja

@555666wedf534hthnet5ry6
Najczęściej ponad stan żyją osoby biorące bociana i inne podobne pożyczki gotówkowe. Te osoby to nie są osoby, które uzbierały na wkład własny i kupiły mieszkanie, tylko nieroby na socjalach, którzy nie pracują. Oni się nie przejmują ani inflacją ani niczym innym. Kredyciarz hipoteczny to nie jest osoba, która dostanie pieniądze na cudzy dowód osobisty, tylko osoba płacąca podatki w tym kraju, oddająca 60% wynagrodzenia, posiadająca historię pracy i brak zaległości w spłacaniu rat (czysty BIK).

Czuję, że osoby ujadające na kredyciarzy hipotecznych to osoby, które nie mają zdolności kredytowej, bo nie mają pracy/lub mają
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja #!$%@?, znowu #!$%@? o braku mieszkania. (). #!$%@? czy wy tylko o braku mieszkania umiecie pisać?.
Człowiek jest miły a i tak usłyszy : HAHAHA NIE STAĆ CIE NA MIESZKANIE, HAHA NIE MASZ ZDOLNOŚCI, HAHA BIEDAK!!!.
żenada #!$%@?.

PS. MAM DWA, DRUGIE W TRAKCIE DZIEDZICZENIA.
  • Odpowiedz