Wpis z mikrobloga

nie ufam ludziom którzy stawiają spacje przed przecinkami i kropkami


@wypok_wypok też na to zwróciłam uwagę ( _) Ale kilka razy też i dobrze postawił, więc to nie jest taki oczywisty przypadek.
@WielkiNos: Ten kukold się empatią do innych facetów nie wykazał niszcząc rynek matrymonialny.

To jest właśnie ta różnica między facetem a babą, baba jest "empatyczna" nawet w stosunku do ludzi, którzy jej zagrażają (np. pustynne pastuchy i inni hebanowi książęta), a facet wykazuje empatię w stosunku do ludzi, którzy nie przyczyniają się bezpośrednio do niszczenia cywilizacji.
@OpowiedzMiCos a ty od razu taki mądry byłeś? Tak samo inne wykopki, które go wyśmiewają? Podczas kiedy wy czytaliście codziennie jakie p0lki są złe, mgtow, blackpill i statystyki ilu ojców płaci na nieswoje dzieci ten człowiek pewnie zapierdzielał uczciwie za granicą i się takimi rzeczami nie zajmował. Sam jest dobrym i szczerym człowiekiem i myślał, że inni też tacy są. Teraz się przejechał i już będzie mądrzejszy. Ale to trzeba go wspomóc,
@OpowiedzMiCos ja mam 29 lat i jestem singlem obecnie. Nie mam z tym problemu. Mój jeden ziomek lat 24 obecnie jest z laską w moim wieku która ma 8-letniego bombelka, bo cytuje " jest ładna". Ciągle słyszę od znajomych że powinienem sobie kogoś znaleźć i taka matka z dzieckiem to nie jest złe i wybrzydzam xd To ja jednak wolę być singlem całe życie
@WielkiNos

ale to jest wina tych pasożytów, że nie mają honoru, a nie faceta bo był dobrym człowiekiem. Jemu trzeba doradzić i wyjdzie na prostą, a wyśmiewanie go jak ma mu pomóc?


Jemu już nic nie pomoże bo najpierw trzeba było mieć mózg ale spermiarze tacy są że będą wynosić kobiety na piedestał bo to takie dobre i niewinne istotki i nie da rady im nic wytłumaczyć dopiero jak ich życie w