Wpis z mikrobloga

@vieniasn: ta wypowiedź sugeruje, że w jakimkolwiek zbiorze o nazwie "osoby mi znane" umieściłbym swoją osobę nie byłbym nigdy najbardziej bezwartościowy, nawet zbiorze dwuelementowym składającym się ze mnie i noblisty. Zatem oznacza to, że jestem najmniej bezwartościową osobą na świecie.

Wartość jest najmniejsza w zbiorze tylko w przypadku gdy jest sama w zbiorze => Nie ma możliwego zbioru z elementem, który byłby od niej większy.

I podczas gdy to miłe, że
Pobierz ZywiolakDebilizmu - @vieniasn: ta wypowiedź sugeruje, że w jakimkolwiek zbiorze o naz...
źródło: nerdge
  • 1
@ZywiolakDebilizmu nie że pozytywne ale poznaj więcej ludzi to zobaczysz że może być gorzej nie żeby coś to zmieniało bo tu problemem jest twoja samoocena i inne pierdoły różne ale nie jesteś jakiś wyjątkowo zły pewnie wyjątkowo dobry też nie ale człowiek taki ludzki
@vieniasn: z tym pozytywne to taki żart trochę.

Wiem, że może być gorzej. Wiem, też, że wśród tych, których znam mój współczynnik osiągnięcia/wiek jest jednym z najniższych o ile nie najniższy, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich współczynnik w moim wieku.

Jezu co mnie tak na matmę naszło.
@vieniasn: spokojnie, jest na zapisanej drobnym druczkiem liście dłuższej niż moje ramie, a mam dosyć długie ramie

obecnie priorytet to to, co na studia trzeba zrobić i to co zaleci pan terapeuta, w końcu trafiłem na kogoś kompetentnego i to bardzo, a nawet mogę powiedzieć, że polubiłem gościa