Wpis z mikrobloga

Nie jestem hejterem. Nie rozumiem jednak fenomenu zeldy. Ludzie jaraja sie jakby to bylo nie wiadomo jak dobra gra. Ma kilka ciekawych mechanik. Niemniej dla mnie jest duza i nudnawa. Rozumiem, ze takie gry tez znajduja odbiorcow podobnie jak grube dziewczyny adoratorow. Niemniej patrzac na to z boku powinna to byc nisza a nie game of the year. Zapraszam do dyskusji fanow antyfanow i cuckoldow ze switchem.

#nintendoswitch #gry #zelda #gaming #pc
  • 32
@inrzynier: a skyward sword ograłeś? Bo o ile przez pierwsze kilka godzin byłem zachwycony tym machaniem mieczem, tak po około 15 godzinach już mi się nie chciało i odłożyłem grę mniej więcej w połowie postępu...
świat był atrakcyjny do eksplorowania. Nie raz w drodze do punktu z głównym zadaniem schodziło się z ścieżki żeby odkryć nową świątynię, znaleźć nasionko Koroko czy jakieś fajne miejsce z jedzeniem, wyposażeniem czy jakiś obóz/mini bossa.


@Michalski06: wiem, że OP zrobił gównowpis, ale o to się chyba rozbija cała dyskusja wokół Zeldy. Dla jednych znalezienie nasionka czy miejsca z jedzeniem świadczy o atrakcyjnym świecie, dla innych nie.
@SzmaragdowySmok Jako ktoś kto dopiero zagrał w ostenie 2 części zeldy mogę powiedzieć że mnie przekonała wolnością. Większość gier tupu sandbox sztucznie wytwarza atmosferę wolności. Np Wiedźmin. Możesz robić questy i zabijać potwory plus zbierać sprzęt, ale świat choć piękny jest martwy.

Zelda ma gorszą fabułę. Grafikę również. Ale tylko w niej mogę spełniać swoje pomysły. Widzę rzekę? Zetne i połącze drzewa i zrobię tratwę do przepłynięcia.

Ale to dopiero początek. Mogę
@SzmaragdowySmok

@haabero: i to mi sie podoba. Niemniej musisz miec nieskomplikowany umysl zeby wytrzymac w grze typu zelda 250h


XDDDDDDDDD ahh te niektóre wyjątkowe wykopki z mega skomplikowanymi mózgami i pięknymi umysłami. Jak kiedyś dorosnę i będę stary to chcę być taki mądry i skomplikowany jak ty <3

@haabero a Ty, zwykły szary użytkowniku z nie skomplikowanym umysłem. Jak Ci nie wstyd świetnie się bawić przy takiej grze i to przez
@chrusto: ja wychodze z założenia właśnie ze gry są po to żeby się odstresować, bawić i cieszyć z tego co się robi. Dlatego zawsze mnie śmieszy jak ludzie hejtują nintendo bo to przecież konsola dla dzieci XD