Wpis z mikrobloga

Kurczę, dawno nie czułem się tak źle.. Niby nie prawiczek ale psychika i tak #!$%@?. Ponad 10 lat przeglądania portali randkowych, 0 polubień na Tinderze od minimum pół roku. Czekam na tę magiczną miłość, której nawet nie ma. Depresja i nerwica już 5 lat, wzrost krasnala ogrodowego. Praktycznie brak zainteresowań, próby znalezienia jakiegoś zawsze kończą się niepowodzeniem już w głowie. Wszystko wydaje się takie prozaiczne, przewidywalne, bezcelowe, nudne. Chodzę na TE-RA-PIĘ, która chyba nic nie daje.Takie pogadanie o jakiś pojęciach w psychologii i do widzenia. Mówię, że wszystko ok, tymczasem w duszy rozpacz. Toksyczna liderka w pracy, która non-stop rujnuje nastrój. Brak możliwości zmiany. Znajdź sobie pasję, idź pobiegaj taa. Tak mówią tylko normiki, którzy mają atencji aż za dużo. Nikt się z Tobą nie liczy, muszę walczyć o każdą rzecz, bo większość szuka sposobu żeby Cię na czymś #!$%@?ć. Po twarzy rozpoznają dobrego człowieka i od razu chcą to wykorzystać. Dodam, że baby-face sprawia, że dla lasek jesteś jak powietrze. Zakończyć żywota nie można, bo wierzy się w piekło i w niebo. Niby #wygryw , bo mam własne mieszkanie. Tylko co z tego skoro wszystko inne jest zupełnie nie tak jak być powinno. Zero motywacji, bo co ma mnie motywować. To, że muszę codziennie chodzić do nudnej roboty? Czuję, że nie pasuję do tego gówna jakim jest świat. Zupełnie nie moje miejsce.
Wiem, że wielu z Was ma gorzej i mogę #!$%@?ć z tagu ale gdyby było dobrze to teraz bym peklował jakąś Julkę a nie siedział na portalu dla przegrywów.

#przegryw #przegrywpo30tce #wysryw #depresja
KamilosKamil - Kurczę, dawno nie czułem się tak źle.. Niby nie prawiczek ale psychika...

źródło: hq720

Pobierz
  • 7