Wpis z mikrobloga

Nowe info o pisowskich uczelniach medycznych. Jestem bardzo ciekawa, co opozycja z tym zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

???? Biofizyka nie posiada elementów biologiczno-medycznych, a ich braki prowadzący maskuje, puszczając studentom filmy z YouTube obrazujące działanie stetoskopu. Zresztą sam prowadzący pierwszego dnia był zaskoczony obecnością studentów, bo był przekonany, że zajęcia ruszą dopiero w grudniu;


Jedno wielkie XD

???? Chemia ogólna jest prowadzona na zasadzie rozwiązywania zadań z liceum. Wg relacji prowadzący stwierdził, że będzie robił, co mu się podoba (w tym przedłużanie wykładów o dodatkowe godziny);


Pewnie i tak ciężko było ktokolwiek znaleźć, więc jest pewny że go nie zwolnią :)

???? Studenci próbowali porównać swoje zajęcia do tych, które odbywają ich znajomi na uniwersytetach medycznych. Spotkało się to z oburzeniem Pani Prorektor, która odparła, że Akademia Płocka tworzy własną markę i standardy w regionie i dlatego nieeleganckie jest porównywanie Akademii Mazowieckiej w Płocku do innych uczelni.


Pani rektor ma dość niewdzięczności, rzuciła wszystko i wyjechała w #!$%@? xD

Kontakt z Panią Prorektor studentom niestety urwał się ostatnio, bo Pani Prorektor poleciała na wakacje do krajów arabskich i nie ma z nią kontaktu, chociaż karuzela w tym cyrku kręci się dalej.


#medycyna #lekarz #heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi
  • 22
@SkrytyZolw: Ogolnie to sie zgadzam tylko ja wcale nie uwazam, zeby aktualnie bylo jakos lepiej z tym poziomem. Jeszcze na studiach mieszkalem ze studentem WUMu, czyli topowy jak na polskie warunki uniwerek ksztalacy lekarzy i widzialem jak wyglada jego nauka. Wieczne kucie z gotowych baz, cale egzaminy i praktycznie wszystko u niego to bylo kucia z bazy pytan i tyle. Nie wiem czy to taki idealny spoosb na nauke i wysoki
@Kielbasiarz: tak właściwie to tak, bo przecież praca lekarza polega na postępowaniu według schematów. Poza tym bardzo często w takiej bazie masz po prostu zebrane konkrety.

Nie twierdzę, że u nas jest wysoki poziom nauczania, ale mimo wszystko te nowe uczelnie poziomem szorują po dnie.