Wpis z mikrobloga

W ostatnich wyborach nie głosowałem i nie zagłosuję póki nie będzie odpowiedniej partii do zagłosowania, a tylko taka, która naprawdę zadba o dobro zwierząt hodowlanych i zlikwiduje tam wszelkie patologie bez wzgledu na cokolwiek, i zadba o ekologię i skończy z marnotrastwem oraz wprowadzi prawdziwą sprawiedliwość jest warta głosu. I nie chodzi tylko o to by Polska dorównała np. Skandynawii- która jest obecnie najlepsza na świecie w tych kwestiach, ale by Polska tymi przepisami była najlepsza na świecie. Nic innego mnie nie przekona, mogą dawać sobie dawać czy nie dawać nawet 2 tysiące plus, a i tak są dla mnie g...wno warci i tyle.

#polityka #polska #ciekawostki #rolnictwo #swiat #nauka #ekologia
  • 6
@DojadeWas: W Polsce może tak, chociaż nie sądzę by był to promil, ale w normalnych krajach to się liczy dla większości ludzi. Dlatego właśnie Polska jest tak beznadziejnym krajem, jak inne zacofańce wschodnie typu Ukraina czy inny tego typu kraj.
@nowyjesttu: U nas jest przestrzeń na zmiany w tym kierunku, ale ekonomia jest nieubłagana. Póki co u nas liczy się cena, elektorat obchodzi to ile płaci za mięso i jajka, i ciężko się ludziom dziwić, to są podstawowe produkty. Wiadomo, każdy normalny człowiek by wolał #!$%@?ć jajko od kury co sobie biegała po zielonej trawce, albo zjeść mięso od świnki, która miała fajne życie. Może kiedyś do tego etapu dojdziemy.
@DojadeWas: Co do znaczy dojdziemy? Ja już dawno doszedłem i gardzę tymi którzy niedoszli i są dla mnie niczym. Rząd prawem musi zmusić takich podludzi do podporządkowania się temu NATYCHMIAST i tyle i nie obchodzi mnie ilu PODludzi straci pracę i ilu będzie rzadziej wp...ać kiełbasę. A jak miałby być z niektórymi problem to rozwiązaniem jest tylko i wyłącznie pała policyjna i więzienie.
"Kiedyś dojdziemy" to tak jakby na przykład powiedzieć,
@nowyjesttu: Nie będę dalej dyskutował, bo ogólnie to chcemy tego samego, tylko według mnie to nastąpi dopiero, jak ludzkość będzie w stanie zapewnić wszystkim takie podstawowe rzeczy jak jedzienie, spanie, bezpieczeństwo. Nie da się tego od tak przeskoczyć, że przestaniemy żywić się mięsem, przestawienie gospodarki na rośliny, nawet zakładając chęć ludzi do tego, to są lata, i cholera wie czy to by było chociażby opłacalne z punktu widzenia planety.