Wpis z mikrobloga

Mirki, mam uprzejmą prośbę do osób korzystających z szaszetek regulących wilgotność, o odpowieź na 3 pytania:

1. Susz przechowuję zawsze w oryginalnym opakowaniu z apteki. W jaki sposob zaaplikowac tam saszetkę? Mogę ją po prostu wrzucić do środka i tyle?

2. Czy saszetka może się stykac bezposrednio z topkami?

3. Czy jest jakaś przewaga specjalnych pojemnikow do suszu nad tymi z apteki? Jeśli tak, jak powinienem wybrać jeśli jednorazowo mam zawsze nie więcej niż 10g?

Z góry dzięki i pozdro, niech Wam Bozia w lepkich topkach wynagroidzi.

#medycznamarihuana #wykopjointclub #420 #narkotykizawszespoko #marihuana
  • 9
@KoRnish: Boveda lub Integra Boost (to w zasadzie to samo, jedno USA, drugie Europa ;)) Saszetka przychodzi w foliowym opakowaniu, może dotykać topków, ściągasz folię i wrzucasz saszetkę do pojemnika aptecznego, nie musisz, a nawet nie możesz (zgodnie z prawem) przechowywać suszu w innym pojemniku. Ten apteczny jest do tego bardzo dobry. (mówię o zakręcanych pudełeczkach). Jeśli na saszetce masz napis 55% wyreguluje ona wilgotność twojego suszu do 55%, jeśli 62%,
@KoRnish: Druga sprawa, regulatory wilgotności są używane raczej do curingu i procesowania suszu po ścince, osobiście uważam, że to strata pieniędzy jeśli używasz aptecznego suszu w plastikowym pojemniku - wilgotność powinna być zawsze na tym samym poziomie i jest to produkt "ready to use", druga sprawa, nie wiesz jaka jest wilgotność "wejściowa" suszu (producent nie podaje), także do końca nie wiesz, który regulator będzie najlepszy: 55, 62 a może 67? Ja