Wpis z mikrobloga

Czy przejazd przez jelenia górę w stronę szklarskiej to jest jakaś forma kary dla turystów? Czegoś takiego jeszcze wcześniej nie doświadczyłem, co kilkaset metrów światła przy czym cykle kilkanascie sekund na głównej drodze do 80+ na wjazdy z bocznych xD jechalem wieczorem, mało aut a mimo wszystko przez większość czasu stałem, co tam się musi dziać w godzinach szczytu.

#dolnyslask #polskiedrogi #jeleniagora #drogi
  • 9
@macieyy: nie wiem no, droga prowadzi przez środek osiedla mieszkaniowego i muszą tam być światła, ale jak dla mnie całkiem przejezdna, nawet w godzinach szczytu nie stoi się jakoś specjalnie długo.
@tomtom666 dalej mówisz o Jana Pawła? Bo czekanie np koło Tesco na światłach (nie ważne w którą stronę) to jest kino. Jak Castorama się budowała to niby mieli jakieś rondo tam zrobić, bo wiadomo było że tak będzie. No i... Nie ma ronda
@oran: W największym nawet korku to są góra 3 zmiany świateł, nie pamiętam, czy czekałem tam kiedyś więcej, nie licząc oczywiście świąt. Czyli jakieś 6 minut.

Kiedyś jak do Wrocławia wjeżdżałem to postałem w korku ponad 40 minut, a to jedne światła tylko były. Jasne, że Jana Pawła można było rozwiązać lepiej, ale tam naprawdę nie ma problemu na tyle dużego, żeby o nim wpisy robić. Ideałem byłaby jakaś obwodnica, ale