Wpis z mikrobloga

Swoją drogą może jakieś ministerstwo edukacji pójdzie po rozum do głowy i zakażą odwiedzania maka przez wszelkiej maści wycieczki szkolne, trochę to żałosne że obowiązkowym punktem wyjazdu gówniaków jest wizyta w maku.


@Notabene: wykop też powinien być 18+ bo jest szkodliwy. Jak dziecko raz na rok pójdzie do Mc to uwierz mi że nic mu nie będzie, a jeżeli chodzi tam co miesiąc to ten jeden raz niczego nie zmieni. Problem
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

bo p0laczek i tak zaplaci, taki z niego bogacz xD


@Kauabanga:

To powinna być już jakaś gałąź handlu i usług w naszym cebulowym kraju.
Po takich modniejszych, "lepszych osiedlach", gdzie mieszkają ludzie z aspiracjami do klasy średniej XD powinni jeździć ludzie dostawczakami np. z pierwszymi czereśniami. Wtedy można podejść i kupić sobie pół kilograma czereśni za 120 PLN. To nie muszą być czereśnie, to może być wszystko, czym można pokazać, że
@jurgent: Empirycznie sprawdziłem w kilkunastu krajach. W tym w Japonii, USA, Rosji, Indiach (akurat tam same kanapki z kurczakiem). Byłem też w centrali McDonalds w Chicago gdzie można zjeść dowolny zestaw z całego świata. Czy teraz jestem bardziej wiarygodny?
@Notabene xD prędzej mam wątpliwości do "zwykłej" burgerowni bo Janusze różne mają pomysły na przycięcie niż w maku który ma odgórnie narzucone standardy czasu smażenia, wymiany oleju, jak długo mogą leżeć poszczególne składniki itp
@Notabene: Człowieku, amerykański ambasador milisekundę później już by paluszkiem pogroził i ustawił polactwo do szeregu.

Panie Areczku świadomość o zdrowym żywieniu i zyski korporacji są dla zarządu, dla pana wyzysk, inflacja oraz rak jelita.
@Jimmy_PoP że kolego są różnice w krajach pomiędzy McDonaldem. Z tego co sie orientuję każdy McDonald's bierze produkty lokalnie. Czyli McDonald w Polsce z Polski, McDonald z Szwajcarii z Szwajcarii i okolic. Wiec nie wiem jak wszystko może smakować tak samo xD

Też smakowalem McDonalda na całym świecie i jakoś różnice wyczuwam. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

P.S. Drwal nie jest warty swojej ceny( ͡º ͜ʖ͡º)
@Jimmy_PoP w sumie mam jeszcze coś. Napisałeś że mc jadasz rzadko, jak i ja. Trzeba by to przetestować na osobie, która jest stałym bywalcem i smak ten jest mu znany. Taki osobnik wyczuje najmniejsza różnice ????
@Notabene chyba głupi jesteś. Mcdonalds w Polsce jest jednym z lepszych fastfoodow na świecie, u nas mcdonalds stoi na wysokim poziomie. Spróbuj sobie takie maka za granicą to przekonasz się o czym mówię XD tam to jest zwykły szybki ściek, a u nas smaczne, PEWNE i dobre jedzenie dobrej jakości. Taka jest prawda.