Wpis z mikrobloga

#programista15k #przegryw Dzisiaj przeczytałem sobie na FB na problemach polskiej branży IT że lewica chce wrócić do testu przedsiębiorcy i wprowadzić UoP.... OMG co tam się zaczęło w komentarzach. Bedo mnie okradać podatkami, jo nie chce xD nieśmiertelne przenoszę firmę do Czech to takie najlżejsze. Znam kilku programistów i to ludzie na poziomie ale widzę że faktycznie duża część tej branży to jakis motłoch z #robpill co porobił kursy kasę zarabia ale mentalność i maniery zostały. Teraz się nie dziwię że mimo zacnych zarobków zawód ten nie cieszy się specjalnym szacunkiem. Skala chamstwa i niezrozumienia mechanizmów działania państwa(podatki) jest niesamowita. Po prostu jakbym wszedł na jakąś grupę o polskich #januszex...
  • 49
@ksylometazolina Jedynie uwaleni to będziecie wy w dupala na UoP, bo firmy pozakladaja spółki i będzie wystawianych kilka różnych faktur i w efekcie test przedsiębiorcy padnie na ryj, a lewaczki zwrócą się po hajs do was i cyk znowu kilkaset złotych mniej na wypłacie
( ͡º ͜ʖ͡º)
@daretti877 No to pisze: poziom usług publicznych w Polsce jest gówniany. Pieniądze podatnika są nieefektywnie wydawane, rozkradane i żyją z nich wszędzie poupychane rodziny polityków. Znacznie bardziej wole niższe podatki i możliwość zapłacenia za te pseudo usługi z własnej kieszeni niż żeby jakaś miernota wydawała je za mnie.