Wpis z mikrobloga

@siepan dokładnie

@Tytanowy_Lucjan w niektórych kartonach od mleka ta nakrętka jest tak luźno, że pod własnym ciężarem spada na dół pod strumień płynu,

-trudniej odkręcić i trudniej zakręcić (a jedną ręką już wgl odpada, normalną nakrętke się da bez problemu)
-albo korek opada na dół przez co nalewanie staje się czynnością dwuręczną albo nie wtedy butelka staje się kierunkowa, najel tak coś po ciemku.

Plusy:
-niezdary wreszcie nie zgubią nakrętki
-planeta jest
@siepan Może powstrzymaj się od dzbanowania zanim dostrzeżesz więcej. Aż wstałem z łóżka i otworzyłem lodówkę. Masz tu zdjęcia dwóch losowych produktów - mleko i sok. Zakrętka jest cienka, otwiera się 180 stopni i siedzi sztywno.

To że ktoś spieprzył implementację bardzo dobrego pomysłu w swoim produkcie nie znaczy, że całe rozwiązanie jest beznadziejne. To tak jakbyś wyzywał Ferrari jako auto, bo w twoim polonezie są niewygodne fotele.

Pomysł jest świetny tylko
Tytanowy_Lucjan - @siepan Może powstrzymaj się od dzbanowania zanim dostrzeżesz więce...

źródło: IMG_20231104_100227

Pobierz
przed wyrzuceniem pustej butelki to urywam i wyrzucam osobno tak mnie to #!$%@? xD


@Loginconajmniej4znaki: ja do tej pory wyrzucałem i tak zakręcone (tak jak pewnie większość osób bo w końcu po co inaczej), ale bez kitu na takie durne pomysły mam ochotę po prostu robić na złość i specjalnie wyrzucać osobno.

U nas to jeszcze póki co mało tego jest, poczekajcie aż to będzie przy kartonach (powodzenia wtedy przy nalaniu
@wazka666 skowyt był słuszny poniekąd bo wdrożono siłowo rozwiązanie droższe i gorsze jeszcze zanim technologia pozwoliła na produkcję budżetowych ledów.

Przy okazji wylano dziecko z kąpielą bo jak ostatnio chciałem kupić żarówkę full-spectrum to objechałem pół miasta i zamówiłem przez internet w końcu bo w sklepach są tylko ledowe a one obcinają pasmo światła. Żarowe i halogenowe mają najwyższe odwzorowanie światła słonecznego ale halogenowych też się kupić nie da ¯_(ツ)_/¯