Wpis z mikrobloga

Co mogłą brać ta dziewczyna? otóż dziś w autobusie dziewczyna (na oko 17 lat) stała obok mnie i nagle upadła na ziemie, ludzie od razu ją zaczęli podnosić i pytac czy trzeba dzwonic po karetkę a ona tak cicho i spokojnie z uśmiechem na twarzy mówi "nie, nie wszystko dobrze hehe" i zaczyna sie podśmiechiwać no ale wstała i stoi obok mnie i po chwili jej pytam "co ci sie stało że upadłaś?" a ona na te słowa znowu upadła na ziemie, i ludzie znowu zaczęli ja podnosić a ona "nie, nie wszystko jest okej hihi" potem już usiadła sobie na siedzenie, wyglądała jakby była "w swoim świecie" patrzyła praktycznie w jeden punkt, potem jak już wszyscy ludzie wysiedli i zostałem z nią tylko ja i ona w całym autobusie to znowu zaczęła się podśmiechiwać i mówić sama do siebie "nie, nie wszystko dobrze, nic mi nie jest" tylko tym razem nikogo nie było i nikt nawet nic jej nie powiedział XD po czym wstała z siedzenia, schyliła się do ziemi ręką tak jakby coś widziała na ziemi i chciała coś podnieść a podniosła dosłownie nic, powietrze, i jeszcze patrzyła czy trzyma coś w ręce a tam nic nie było.. i wyszła na przystanek niepewnym krokiem jakby na miękkich nogach, dodam jeszcze że mimo tego zachowania laska miała normalne oczy, ani wystrzelone ani zjarane. Co ona mogła przyćpać ? XD #narkotykizawszespoko #narkotyki #pytanie #psychodeliki #mdma #lsd #wykopjointclub
  • 15
  • Odpowiedz
@JesteMlodyGzGdyni: Tak szczerze, to mogło być sporo substancji o psychodelicznym działaniu. Pierwsze, co mi przychodzi na myśl, to, że mogła zjeść sporą ilość ciastek z marihuaną albo wypiła jakiś mocny olejek na hejnał. Sama się kiedyś nażarłam ze znajomymi na mieście i nam jeden kumpel zemdlał, a drugi w pewnym momencie chwycił się latarni, powiedział, że za mocno wieje i nie idzie XD
Druga opcja to klasyczek, czyli MDMA i tego
  • Odpowiedz
@JesteMlodyGzGdyni: to było zwykle zioło, tak działa na wyluzowane laski 15-17 letnie, jakby co to sam wtedy tyle miałem jak z takimi kopcilem. Ja miałem fazy, że jestem w kuli energetycznej albo wkladam sobie rękę w brzuch. One takie przypalowe gówno jak ta twoja
  • Odpowiedz