Wpis z mikrobloga

Jestem sobie w auchanie i przechodziłem przez dział z zabawkami bo potrzebowałem monopoly, no i jakiś gówniak w wózku darł ryja na cały sklep bo mu matka czegoś nie chciała kupić, chyba lego bo stali przy nich właśnie. No i niewiele myśląc jeszcze oprócz monopoly wziąłem jakiś dupny karton za 600 zł z Harrego Pottera. Zrobiłem to oscentacyjnie i chamsko wręcz będąc niewerbalnie agresywny bo położyłem na samej górze wózka tak żeby widzieli co to nie ja co nie dorosły chłop a Lego się bawi śmiechu warte itp xD. Mina madki bezcenna, a gówniak wpadł w jeszcze większą histerię XD
Mircy ja tego Lego nie potrzebuje xd a już je kupiłem ( ͡° ͡°)
#rozdajo
Jeden z pulsujących ten wpis zostanie wybrany, miejcie takiego Mikołaja wcześniejszego. Zdjęcia nie będzie w ramach niespodzianki, ale po cenie możecie sobie wywnioskować co to może być.

Tylko pomarańczka, konto od minimum roku, minimum 1000 akcji na mirko, brak uczestniczenia w patotagach typu famemma jakieś inne pato mma, pato YouTuberzy, piłka nożna, no i przede wszystkim w temacie polityki pislamu lub po - chyba że szkalujecie ludzi na tych tagach to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) musisz również być heteroseksualną kobietą lub mężczyzną. Wymagania niewielkie. A jak będzie 10k plusów to jeszcze dorzucę picce z pyszne lub innej apki do 60zl co by się przyjemniej składało ()
Losowanie w najbliższą sobotę - zapomniałem dodać
  • 103