Wpis z mikrobloga

Dla osób ktore twierdza że ruska propaganda nie działa. Wykopek postuje jawnego ruskiego propagandziste finansowanego przez kreml i zbiera plusy, Hinkle twierdzi od poczatku konfliktu na ukrainie, że m.in USA nie powinno wysylac zadnego wsparcia dla Ukrainy, Rosja ma prawo zaatakowac Ukraine bo przeciez ta szczekala i chciala do NATO itd.

Teraz oczywiscie przy poklasku pajeetow, ahmedow i innych podludzi Hinkle uzywa Izraela i Palestyny żeby pokazac że USA to ten zły, a sytuacje "biednej" palestyny porownuje do sytuacji Rosji, ktora jest atakowana przez "imperialistow".

Tekst z naglowka to oczywiście fejk wyciagniety przez Hinkle z dupy

#izrael #ukraina #rosja
OddajButa123 - Dla osób ktore twierdza że ruska propaganda nie działa. Wykopek postuj...

źródło: temp_file7505897832572512253

Pobierz
  • 9
@OddajButa123: No nie do końca z dupy, bo facet faktycznie nawoływał do "anihilacji Gazy" tylko w nieco innych słowach. A pierwsza część tego cytatu jest prawdziwa. Uważasz się za oświeconego a sam dezinformujesz.

The politician did not say "Gas the Palestinians now." Instead, he said, "Annihilate Gaza now." Moreover, yet again he said that Gaza needed to "turn to Dresden." The interview was authentic and it was shared on Feiglin's official
  • 0
@hevelx czyli jak dziadek korwa powie ze polacy powinni byli wspolpracowac z austriackim malarzem i Adolf w sumie to nic zlego nie zrobił, to wtedy zachodnie media tez moga podawac ze polski czolowy czlonek rzadu jest nazista? Bo taki jest mniej wiecej wydzwiek tego newsa, a ten czlowiek nie jest nawet czlonkiem rzadu, ani zadnym znaczacym politykiem
@OddajButa123: "Israeli Leader" nie tłumaczy się chyba jako "czołowy członek rządu". Feiglin jakiś tam polityczny dorobek ma. Rozumiem, że ktoś może wykorzystywać takie informacje do własnych celów ale nie znaczy to, że sama informacja jest nieprawdziwa - bo w taką pułapkę często wpadają domorośli łowcy propagandy z wykopu.
@hevelx bez jaj xd wydźwięk israeli leader jest dość jednoznaczny i sugeruje osobę która zajmuje jakieś ważne stanowisko - jest to oczywista manipulacja. Chłop obecnie jest poza parlamentem, nie jest w rządzie i nie ma żadnego wpływu na działanie państwa. To jest dosłownie jak przytaczanie wypowiedzi korwina (które nie są często lepsze) i przedstawianie tego jako opinie ważnych polskich oficjeli.
@KyTh4: Założył ruch społeczny który jako środowisko polityczne stanowi część Likudu, czyli głównego elementu obecnego rządu. Może stąd lider. Mam świadomość jak działają współczesne media ale ta antytrollowa paranoja wcale nie przynosi lepszych efektów. Wydźwięk zaś tego posta jest taki, że cała informacja jest nieprawdziwa a to również niezgodne z faktami. Zostawcie może lepiej walkę z dezinformacją NASK czy instytucjom które się na tym znają, bo jak widać bycie wykopkiem nie
@hevelx ja nie nazywam nikogo onucami i nigdy nie twierdziłem że to jest w całości fejk. Zanim cokolwiek napisałem sprawdziłem kim jest ten człowiek i co dokładnie powiedział. Co nie zmienia faktu że to kim jest i jakie stanowisko pełni wypowiadająca się osoba ma w tym przypadku kluczowe znaczenie. Uważam że warto zachować czujność i nie warto liczyć na to, że organizacje zajmujące się walką z dezinformacją są przy obecnej skali tego