Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #gielda #sztucznainteligencja Pokazałem gpt zdjęcie i kazałem opisać, co widzi, sami oceńcie. Certainly, here's the translation of the previous answer before the one you mentioned:

Obraz, który dostarczyłeś, wydaje się być związany z platformą do hazardu lub handlu kryptowalutami, a nie z tradycyjnym rynkiem giełdowym. Oto wyjaśnienie informacji:

Cena wejściowa: 27,774.12 - Jest to cena, przy której użytkownik rozpoczął zakład lub handel.
Cena upadku: 27,227.61 - Jest to cena, przy której zakład zakończyłby się porażką. Ponieważ cena upadku jest niższa niż cena wejściowa, wydaje się, że użytkownik zakładał wzrost ceny.
Kwota zakładu: 50,000.00 - Jest to kwota, którą użytkownik postawił w zakładzie.
Zysk i strata: $2,250,800.00 - Jest to kwota zysku użytkownika z zakładu. Jest to liczba dodatnia, więc użytkownik osiągnął zysk.
Mnożnik: x50.00 - Wskazuje to, że użytkownik używał mnożnika w swoim zakładzie, co może znacznie zwiększyć zyski, ale także ryzyko.
Cena wyjścia: 30,274.68 - Jest to cena, przy której użytkownik zdecydował się zakończyć zakład.
ROI: 4,401.01% - Jest to zwrot z inwestycji, wskazujący, że użytkownik osiągnął bardzo wysoki zwrot z początkowego zakładu.
Status: Wycofano - Oznacza to, że użytkownik zdecydował się wziąć swoje zyski i zakończyć zakład.
Podsumowując, użytkownik postawił zakład, że cena kryptowaluty wzrośnie, a tak też się stało. Używał wysokiego mnożnika, co zwiększyło jego ryzyko, ale także potencjalną nagrodę. Ostatecznie zdecydował się wycofać z znaczącym zyskiem.
Pobierz Obruni - #kryptowaluty #gielda #sztucznainteligencja  Pokazałem gpt zdjęcie i kazałem...
źródło: 1000006705
  • 8
@Obruni: jak tam wyszło 2,25 mln zysku zamiast 225 tysiecy ?
depozyt - 50 tys,/// laczna pozycja 50 tyś x 50 dzwignia = 2,5 miliona
zysk = 9 procent (30274/27774) x 2,5 mln = w przyblizeniu 225 tyś dol

patrze na ta grafike i nie wiem gdzie popełniam błąd w rozumowaniu xD
@dopewizard: masz racje, dobry jestes :)) gpt-Masz rację w swoim rozumowaniu dotyczącym obliczenia zysku na podstawie dostarczonego obrazu. Jeśli zakładamy, że dźwignia była używana do zwiększenia pozycji, to rzeczywiście:Depozyt: 50 tys.Łączna pozycja z dźwignią 50x: 50 tys. x 50 = 2,5 mln.Zmiana w cenie: (30,274.68 - 27,774.12) / 27,774.12 = 0,09 (czyli 9%)Zysk: 9% z 2,5 mln = 225 tys.Wygląda na to, że obliczenie zysku na obrazie (2,25 mln) nie zgadza