Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia #przegryw

Ja mam szczerze mówiąc nadzieje, że kiedyś doświadczę prawdziwej reformy psychologi i kierunków około psychologicznych. Tak wiele osób narzeka na Kingę i słusznie, ale to jest wierzchołek góry lodowej.

Daleka znajoma ma bordera (zdiagnozowanego), ludzie się od niej odwrócili bo jest tak toksyczną osobą i tak skończyła psychologię.
Kiedyś byłem na striptizie i uwaga laska też mówiła że studiuje psychologię, i chce być psychologiem dziecięcym.
Miałem dziewczynę studentkę psychologii i też dobrze z nią nie było.

W necie i od ludzi jest masa opowieści o psycholoszkach etc.

A później takie osoby "leczą" przegrywów, trudne dzieci, są autorytetami od związków, życia i tak dalej biorąc często za to gruby szmal. Normictwo rzuca mema z idź na terapię.

Oby więcej było takich programów jak ten które pokazują jak psycholoszki zachowują się w prywatnym życiu.
  • 4
@janciopan: jest bardzo dużo bardzo dobrych psychologów, ale w TV czy wśród znajomych znajomych raczej nie znajdziesz. Nie czaję skąd ten hejt na psychologów i studentów psychologii. Oni nie są księżami, którzy w teorii mają być wzorem cnót. Psycholog zawód jak każdy inny, szewc bez butów chodzi, prawnik łamie prawo, a lekarze jarają szlugi - i co?