Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Spróbowałem tych słynnych aplikacji "randkowych" #tinder #badoo w celu znalezienia dziewczyny do związku. Nie warto było. To co mówicie na #przegryw #blackpill to prawda. Wrzucasz fajne, różnorodne, jakościowe zdjęcia, ciekawy i przemyślany opis, podajesz swój prawdziwy wzrost. To wszystko w niczym nie pomaga, jeśli jesteś brzydki i niski to jesteś niewidocznym odpadem dla kobiet.

W puntach opiszę moje doświadczenia:
1. Opis nie ma żadnego znaczenia. Żadna go nie przeczyta. Jak już jakimś cudem dojdzie do rozmowy, to ona zacznie ci zadawać pytania, na które już odpowiedziałem w tym opisie. "A gdzie mieszkasz? Jaka praca? Jakie studia, jaki kierunek? Jaki wzrost?". Na wszystko odpowiedziałem, ale one nie zwracają uwagi na opis.
2. Gadka nie ma żadnego znaczenia. Żadna nie doceni to, że próbujesz nawiązać do jej profilu, próbujesz być kreatywny i nie wysyłasz typowego "hej co tam?". Nie ma takiej gadki, która sprawi, że nie będziesz brzydki.
3. Ogromną pułapką jest budowanie samooceny na początkowej ilości par. Owszem, pary wchodzą, ale ostatecznie nic z tego nie wynika. Może jakiejś się przez przypadek przejechało palcem w nie tę stronę co trzeba, a większość z nich po prostu szuka atencji. Ghosting to coś bardzo normalnego, bardzo często księżniczka nie odpisze ci nawet na pierwszą wiadomość. Jak wymienicie się 5+ wiadomościami to jest to ŚWIETNY wynik. Jak się okazuje na 100 par, 95 z nich ma cię w dupie. Czasem uda ci się nawet coś zagadać, jak jej się nudzi, ale zapomnij o spotkaniu jeśli jej się nie podobasz.
4. Robienie kasy na frajerach. Kup premium, zoabacz kto cię polajkował, to może właśnie ta jedyna?? Kupuj śmiało. Kup jeszzcze boosta, daj się zobaczyć, jeszcze kup gold. platinum, sratinum, to na pewno pomoże bro serio. Sam się na to nabrałem i jednorazowo kupiłem to premium. Może nie ucierpiałem na tym finansowo, ale nie warto było, nie warto wspierać chory system, który sprzyja jedynie kobietom w szukaniu chadów.
5. Kobiety, które mówią, że szukają kogoś normalnego, kogoś do związku robią wszystko, żeby im się to nie udało. Kasują na wejśćiu 95% przeciętniaków i przegrywów po to, żeby wybrać sobie chada, który ma co tydzień nową laskę. Potem wielkie zdziwienie, jak to możliwe, że on jej nie chciał na stałe. Kobieta, która narzeka na samotność i na to że nikogo nie ma sama sobie kopie dołek pod sobą. - don't change my mind.
6. Jeśli macie problemy z samooceną itp. to absolutnie nie korzystajcie z tych aplikacji. One tylko pogłębią wasze problemy, dobiją waszą psychikę. Ile razy można zostać zghostowanym, odrzuconym, olanym? Nie róbcie sobie tego, albo spróbujcie tak jak ja to zrobiłem, żeby zbudować swoją opinię na ten temat, ale zawijajcie się stamtąd jak tylko zweryfikujecie jak to jest.

Podsumowując, nie warto było, ale chociaż się przekonałem jak to jest. Dowiedziałem się jakie szanse ma obecnie u kobiet dorosły, pracujący, dobrze zarabiający, szczupły (ale nie wysportowany), samodzielnie mieszkający i utrzymujący się facet, który jest brzydki. Ta ostatnia cecha to wszystko co potrzeba, żeby być NIKIM w oczach kobiet. Nie ma takiego charakteru, takich zarobków, takich opisów, takich zdjęć, takiej gadki, która to zmieni. Raczej nie odkryłem nic nowego i stali bywalcy nie są zaskoczeni tym co mówią. Dzięki za uwagę.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ostatni paragraf to #!$%@? bzdura. Idz przejdz sie po wiekszym miescie to zobaczysz ile jest par brzydki (a czesto i niewysoki) facet plus naprawde ladna dziewczyna. Wystarczy przestac patrzec na swiat przez monitor.

Prawda jest taka ze kobiety nie lubia mezczyzn zakompleksionych, negatywnie nastawionych i nudnych. Pisze to jako mezczyzna ktory cale zycie jest w depresji, niezbyt piekny, mieszczacy sie w sredniej w absolutnie kazdym z wymiarow. Jakbym sluchal
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: 1. Ma jednokrotnie przyznały mi rozowe racje ze dały w prawo bo opis
2. Może Ci się wydaje, że zadajesz wyszukane pytania, a tak naprawdę zadajesz basic pytania ?
3. Po co ci dużo par? szukasz chyba jednej laski do zwiazku xd?
4. Premium nie ma sensu bo siedzisz tylkko dłużej, jedynie superlajki mają trochę sens, ale i tak patrz punkt 3
5. Bo laski są tym znudzone, jeśli
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zdajesz sobie sprawę z tego że taka sytuacja jest dokładnie w interesie portali randkowych? Masz płacić i szukać w nieskończoność. Mężczyźni mają zaliczać seryjnie zlewki, brak odpowiedzi, kobiety muszą się męczyć z nadmiarem facetów tak żeby nikogo na stałe nie wybrać. I tak, można się zgodzić z tym że to są portale tylko dla ponadprzeciętnie atrakcyjnych obu płci, tylko że to żaden interes dla portali randkowych. Albo oni pełnią
  • Odpowiedz
@kuperdisco: cytuje:

„Dowiedziałem się jakie szanse ma obecnie u kobiet dorosły, pracujący, dobrze zarabiający, szczupły (ale nie wysportowany), samodzielnie mieszkający i utrzymujący się facet, który jest brzydki. Ta ostatnia cecha to wszystko co potrzeba, żeby być NIKIM w oczach kobiet. Nie ma takiego charakteru, takich zarobków, takich opisów, takich zdjęć, takiej gadki, która to zmieni.”

To jest prawdziwe tylko wtedy, jesli szuka sie kogos w oceanie gowna ktorym sa media
  • Odpowiedz
@Sterling_Archer: Dokładnie tak.
Jeśli jesteś przeciętny z wyglądu, to nie szukasz kobiety na apce gdzie się ludzie wybierają tylko po wyglądzie.
Szukasz w realu, żeby kobieta zobaczyła twoje pozytywne cechy.

Choć ja akurat z sympati mam żonę :⁠-⁠) Ale sympati to trochę inny typ portalu. Przynajmniej kiedyś. Nie wiem czy to jeszcze istnieje w ogóle.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Cóż, przekonałeś się na własnej skórze jak działają apki randkowe i czego tam może szukać zwykły mirek. Ciekawe ile lat jeszcze musi minąć żeby zwyczajny przeciętny chłop przestał sobie tym gównem zawracać głowę. Bo mam wrażenie że ciągle mnóstwo mirków jest strasznie zaskoczonych że im na tinderze kiepsko idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdumiewają mnie też ludzie którzy uważają że "tinder i media społecznościowe to
  • Odpowiedz
@Stealth: dokladnie, na tinderze/badoo/whatever najwieksza i pierwsza cecha ktora sie widzi to wyglad (bo zdjecie jest na pierwszym planie), wiec bedzie to pierwszym czynnikiem ktory zdecyduje o tym czy osoba, ktora wyswietli profil bedzie chciala w ogole porozmawiac. W prawdziwym zyciu, szczegolnie w srodowisku w ktorym sie z ludzmi przebywa i ma okazje na przypadkowe, a nie tylko celowe interakcje, mozna wykorzystac inne swoje cechy. Czesto te cechy przewazaja te
  • Odpowiedz
@DestroyersPL: Ale różne kobiety, różne gusta.
Mam masę kumpli. Większość wygląda przeciętnie, a nawet poniżej. I praktycznie wszyscy są w związkach. I to często z kobietami obiektywnie z ligi wyżej niż oni.
A są też tacy którzy są powyżej średniej i nie mogą nikogo znaleźć.
Nie ma reguły.
  • Odpowiedz
@Sterling_Archer: to ty walisz bzdury, te pary ona ładna on brzydki jest śmiesznie mało, a w nowoczesnych parach już to nie występuje. No chyba że jesteś spermiarzem i każda kobieta zawsze jest ładniejsza xD to wtedy oderwanie od rzeczywistości.
  • Odpowiedz