Wpis z mikrobloga

Niedawno na Facebooku, zobaczyłam ankietę z pytaniem, co kobiety sądzą o seksie przy śpiącym dziecku.
Byłam zdziwiona, że niemała część różowych odpowiadała, że to normalne i dzieciak w niczym nie przeszkadza.

Dla mnie to jest robienie krzywdy najmłodszym. Myślę, że one same wolałyby nie oglądać takich rzeczy. #seks #logikarozowychpaskow #zwiazki #dzieci
  • 189
  • Odpowiedz
@kiszczak: to współczuję niemowlęciu, że mu wydawales polecenia, jeśli nie pokrywały się one z jego potrzebami. Nie wnikam jednak w twoje metody wychowawcze, bo to nie moja sprawa.
  • Odpowiedz
@ciemnienie

to współczuję niemowlęciu, że mu wydawales polecenia, jeśli nie pokrywały się one z jego potrzebami.


Kolejna racjonalizacja rzeczywistości czy już regularne halucynacje? Skąd takie założenie?

Wróćmy jednak do SJP który kazałaś mi poczytać. O jakich regułach mówiłaś odnośnie słowa lambadziara? Ja żadnych nie znalazłem.
  • Odpowiedz
@kiszczak: twierdzisz, że w twoim domu to dorośli wydają pozeolenia dzieciom. Jeśli twoje dziecko, dajmy na to roczniak na piersi mamy potrzebowałby jej do snu, ale ona lamalaby jego potrzeby wychodzac i zostawiając go samego, żebyście mogli odbyć stosunek w innym pokoju, to fakt, zdominowali byście dziecko jako dorośli i postawilibyscie na swoim.

Teraz wyobraź sobie że istnieja dzieci, którym taki stan mamozy i cycozy trwa miesiącami. To że twoje dzieci
  • Odpowiedz
@ciemnienie Odsyłałaś mnie do SJP, a teraz dajesz jakąś inną interpretację? Może jeszcze słownik slangu miejskiego?( ͡º ͜ʖ͡º) chociaż nawet pod Twoim linkiem wyraźnie napisane jest, iż to pogardliwe określenie.
  • Odpowiedz
@kiszczak: to w końcu wydajesz te polecenia swoim dzieciom czy nie? Może przypadkiem okaże się że po prostu twoje malenkie dzieci pozwoliły ci na seks na kanapie, więc to żadna twoja zasługa.
  • Odpowiedz