Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia
Wczoraj usłyszałem od typa na siłowni, że goli włosy na całym ciele ponieważ słyszał od drugiego typa że dzięki temu więcej białka które zostało by zmarnowane na budowanie włosów zostaje w organizmie.
Broscience z lat 90 dalej w obiegu drodzy panowie( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 19
  • Odpowiedz
@Diabel_tasmanski: Z samego rana, cała wiedza odnośnie funkcjonowania organizmu człowieka, zbierana przez 35 lat życia, poszła się chędożyć... Czyli to dlatego karki mają ogolone głowy. Żeby nie ryzykować utraty nawet grama białka!
A co na to @Biauek?
  • Odpowiedz
  • 1
@Diabel_tasmanski Przypomniała mi sie historia z lat 80 jak to na mistrzostwach w pływaniu Radziecki trener spytał Amerykańskiego co trzeba zrobić, jakich zasad przestrzegać żeby osiągnąć takie wyniki jak ma USA. Na co on zażartował że należy chodować wąsy możliwe jak najdłuższe, na następnych mistrzostwach Radzieccy pływacy bez wyjątku mieli brody i wąsy.
  • Odpowiedz
@Diabel_tasmanski: to bez sensu. Przecież łyse ciało będzie wydatkować więcej białka na to, żeby włosy mogły odrosnąć. Żeby nie marnować białka to powinno się nie tylko w ogóle nie golić ale także nie chodzić do fryzjera.
xD
  • Odpowiedz
@cichyluki88: karkom to raczej włosy same wypadły od SAA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tak btw, co za teoria z dupy, przecież nawet jeśli to byłaby prawda, to jak zgolisz włosy, to one i tak odrastają. Ale w sumie czego się spodziewać od broscience
  • Odpowiedz
@Diabel_tasmanski: ale to przecież na odwrót XD jak zgolisz włosy to organizm zużyje białko żeby je odbudować - jak się nie golisz to włosy na rękach/nogach/plecach rosną tylko do określonej długości potem przestają
  • Odpowiedz
Wczoraj usłyszałem od typa na siłowni, że goli włosy na całym ciele ponieważ słyszał od drugiego typa że dzięki temu więcej białka które zostało by zmarnowane na budowanie włosów zostaje w organizmie.


@Diabel_tasmanski: Efekt placebo robi swoje
  • Odpowiedz