Wpis z mikrobloga

Ja p------e zostaw kosz cukierków z informacją, aby starczyło dla każdego. Oczywiście dwójka dzieci albo ze starszym bratem albo ojcem przechodzi obok i cały kosz z------y. Zrób coś fajnego w hallowen to biedota polska sie dorwie jak kot do saszety.

K---a co za ludzie. W zeszłym roku na hallowen miałem okazje być w DE, niewielka wioska. Na drugi dzień z rana jeszcze sporo słodyczy zostało. Każdy wziął pewnie po kilka i tyle.

#halloween #polska #j--------e
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matias17 im mniej słodkiego tym lepiej. Możesz sobie tak mówić, że to tylko raz w roku. Ale to nie jest raz w roku, takich okazji jest dużo, więc nie rozumiem po co brać udział w jeszcze kolejnej. Zresztą pewnie nie ty potem im te żeby leczysz.
To tak jakbyś kotu dał kiełbasę - też mu będzie smakowało, ale robisz mu krzywdę.
A co do dorosłych to inna sprawa - my sami
  • Odpowiedz
@wooster: Rodzic powinien dopilnować żeby w pozostałe dni w roku dziecko niepotrzebnie nie obżerało się słodyczami. A jak kilka razy w roku czy to na halloween czy na święta bożego narodzenia dziecko zje coś słodkiego to nic się nie stanie dokładnie tak jak dorosły pije a-----l przy różnych okazjach. Ja jak jadę do rodziny to gdy na stole pojawia się sernik to nie prawie takich głupot o cukrze i leczeniu
  • Odpowiedz