Wpis z mikrobloga

Czy Trener Matner to jakiś giga ekspert w środowisku biegowym?
Jak dla mnie nie nagrywa żadnych wartościowych filmów + te jego reklamy sprzedażowe swoich obozów biegowych za granicą typu CZAS DO JUTRA BO BĘDZIE 100EURO DROŻEJ! A po 2tyg cena ta sama i klientów a pewne nie tyle ile by sobie życzył....
To jest giga żałosne dla mnie.

#bieganie #trening #wroclaw #mikrokoksy #mirkokoksy #pytanie

Szanujecie gościa?

  • Tak 5.0% (2)
  • Nie 25.0% (10)
  • nie znam 70.0% (28)

Oddanych głosów: 40

L.....n - Czy Trener Matner to jakiś giga ekspert w środowisku biegowym?
Jak dla mnie...
  • 3
  • Odpowiedz
@LonNon: Gówno trener co ma parcie na szkło, który idzie na ilość zawodników do opieki, masówka i jeszcze długo mógłbym opowiadać.
  • Odpowiedz
@LonNon: ja sobie obejrzałem że 3 jego filmiki kiedyś to rzucał jakieś oczywiste hasła typu trzeba biegać interwały, pij wodę jak biegasz itp itd także zero wiedzy tylko populizmy
  • Odpowiedz
@LonNon: Te filmiki to raczej marketing, widocznie działa skoro w to brnie, nie mi to oceniać od strony sprzedażowej. Od ludzkiej strony to trochę za dużo tego wrzuca, mam go w obserwowanych w socialach i zwykle większość storiesów przewijam :-/

Z doświadczenia mogę polecić Pawła przede wszystkim jako takiego "fizjoterapeutę na bieżni". Kiedyś pomógł mi wyprowadzić mnie z kontuzji, z którą bujałem się po innych fizjoterapeutach (w tym polecanych przez innych
  • Odpowiedz