Wpis z mikrobloga

Znów kupiłem sobie whisky. Boże jakie to jest niedobre.
Ale jak zwykle jakoś je wypije mieszając z czym się da tj. spritem, colą a nawet herbatą.

Za każdym razem obiecuje sobie, że nie kupię tego gówna, bo to dosłownie smakuje jak drewno od beczek w których leżakuje, za każdym razem mówię, że wódeczka lepsza i...

I mija miesiąc dwa i pojawia się mysl: a co jak następne whisky będzie lepsze? Może niedobre miałem, przecież ludzie to piją, na pewno niedobre miałem bo różne są.

I po krótkim researchu kupuje znów jakiegos Black Label czy Sławną Kaczkę i znów pluje sobie w ryj po co ja tu kupiłem jak wódeczka lepsza...

#alkoholizm #alkohol #przegryw #whisky #narkotykizawszespoko
  • 16
@KawaRozpuszczalna:

Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ.
u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do pizzy z ananasem


@Jakis_Leszek: Akurat w mojej rodzinie jada się hawajską, choć pochodzę z patologii, pospólstwa, biedy i robolstwa.
nie kaczka, tylko pardwa


@odysjestem: Ale wygląda jak kaczka, a o takim zwierzęciu jak pardwa nie słyszałem, więc ja kupuje sobie sławna kaczkę a ty pardwe i wszyscy zadowoleni :D

Może się na rum przerzuć?


@odysjestem: Chyba będę musiał. Rum ma najwięcej sensu. Tylko jaka jest różnica między białym a tym brązowym? Bo tylko ten brązowy piłem i to może ze 2 razy w życiu.
i jaśka wędrowniczka czerwonego i wypije z lodem a jak nie da rady to Jacka danielsa 7


@EricCartman69: Akurat Red Label sobie piłem. Spośród tych tańszych to go najlepiej wspominam, ale nadal jest to smak beczki i tak jakby skórzanych butów. Wódeczka jest znacznie lżejszym napojem.
@EricCartman69: Tak na serio jak wychodzę gdzieś to zawsze biorę piwo, ale mam ochotę coś innego popróbować, zasmakować w czymś dobrym.
Na razie zrobiłem sobie drinka 50 ml whisky (Jim Beama) i 50 ml brandy (najtanszego z biedronki) - takiego drinka nawet da się dobrze pić i nie czuć tak tego drewna, choć się pod koniec przebija.